Приймаємо ванну. Що можна додавати ?

Приймаємо ванну. Що можна додавати ?

Морська сіль

Має омолоджуючий ефект, допомагає позбутися целюліту, знижує пітливість, підвищує еластичність шкіри і зміцнює нігті. Щоб приготувати розслаблюючу ванну, помісти мішечок солі під струмінь гарячої води. Намагайся приймати сольові ванни не частіше 2 разів на тиждень.

Сода

Содові ванни – відмінний спосіб схуднути і відновитися після важкого робочого дня. Щоб твоя шкіра стала м’якою і шовковистою, додай 200 г харчової соди в гарячу ванну і полежи у ній протягом 20 хвилин.

Англійська сіль

У ній є сульфат магнію, який сприяє розслабленню м’язів і знімає втому. Англійська сіль також корисна для сухої, або проблемної шкіри. Вона діє як натуральний антисептик і допомагає шкірі поглинати вологу. Додай 2 чаші англійської солі в гарячу воду і полеж в ній протягом 20 хвилин. Після розслаблюючої ванни обов’язково прийми прохолодний душ.

Молоко

У ньому є велика кількість корисних вітамінів, які підвищують еластичність шкіри і мають омолоджуючий ефект. Щоб зробити розслаблюючу ванну, в гарячу воду додай 1 літр теплого молока.

Що додати у ванну? Розслабляємось;)
Що додати у ванну? Розслабляємось;)

Лаванда

Можеш опустити в ванну чайний пакетик, наповнений сухими квітками лаванди, або додати кілька крапель лавандового масла. Така ароматна ванна допоможе позбутися головного болю і запалень на шкірі.

Ефірні масла

Відновити сили після важкого робочого дня допоможе ванна з ефірним маслом лимона, або мандарина. Додай 7-9 крапель масла в гарячу воду і посидь у ній протягом 15-20 хвилин. Для повної релаксації після ванни загорнись в теплий плед.

Мед

Відмінно зволожує і пом’якшує шкіру. Крім цього, мед відмінно доглядає за стопами, затягує тріщини на п’ятах і робить їх м’якими. Щоб зробити корисну медову ванну, розбав дві ложки меду в склянці з теплою водою і додай солодкий розчин у ванну. Щоб шкіра не була липкою, прийми теплий душ.

Розслабляйтесь ! 😉

Приймаємо ванну. Що можна додавати ?
Приймаємо ванну. Що можна додавати ?