Що таке дитячі крісла-качалки?

Сьогодні багато батьків обирають для своїх новонароджених дітей крісла-качалки. Це й не дивно, адже дані вироби знаходять все більш високу популярність у всьому світі. Вони являють собою невеликі крісельця, в які кладуть немовлят до 5-6 місяців, поки вони не починають повзати. За твердженням експертів та самих батьків, для малюків таке проведення часу є комфортним, адже наявність іграшок, світлових та музичних ефектів не дає їм нудьгувати, в той час як молоді матусі можуть займатися домашніми, побутовими або особистими справами. Для цього достатньо просто замовити дитячі крісла-качалки на spok.ua.

Історія створення крісел-качалок

Слово «крісло-качалка» було вперше офіційно внесено до Оксфордського словника англійської мови в кінці XVIII століття, тому батьківщиною даних конструкцій вважається Англія. Багато хто вважає, що цей продукт було винайдено в Австро-Угорської імперії, але офіційного підтвердження даного факту немає. Спочатку крісла-качалки були надбанням аристократів, відомих художників та митців, які проводили в них по кілька годин під час відпочинку та творчих польотів фантазії.

З роками вони стали звичними елементами меблювання в різних куточках світу, але тільки в середині ХХ століття крісла-качалки почали використовуватися для дітей. Спочатку вони були повністю ручними (батьки самі качали в них малюків), але потім конструкції механізували, за рахунок чого крісло наводилося в рух без допомоги рук. Багато сучасних моделей взагалі є справжнім дивом техніки: вони забезпечують барвисті, яскраві музичні та світлові шоу, які відволікають та розважають немовлят, звільняючи важливий час для батьків.

Переваги застосування виробів

Навіщо потрібні крісла-качалки? Відповідь на це питання банально проста: вони роблять життя батьків та їхніх малюків зручним і комфортним. Новонароджені діти не можуть увесь час бути розташовані в ліжечку – вони хочуть переміщатися по квартирі разом з мамою, а краще у них на руках. Але жінкам доводиться готувати їжу, займатися прибиранням, пранням, прасуванням та іншими важливими справами. Тому дуже зручно, якби немовля було поруч, його дозвілля не було б нудним, а матуся без обмежень справлялася з побутовими проблемами.

Саме дитячі крісла-качалки забезпечують все це. Дані конструкції мають наступні переваги:

  • У кріслах малюкам завжди весело і комфортно – вони навіть можуть заснути там після їжі.
  • Під час неспання вони будуть слухати різні мелодії, розглядати іграшки, які підвішені на спеціальну дугу – все залежить від конструкції та оснащення крісла-качалки.
  • Самі вироби стоять надійно та міцно на підлозі, при цьому наявність невеликого моторчика гарантує заколисування малюка без допомоги батьків. Для цього достатньо вибрати інтенсивність та амплітуду кочення.
  • Деякі моделі оснащені функцією «вібро». Багатьом немовлятам це подобається, завдяки чому вони легко заспокоюються та швидше засинають. Але варто врахувати, що вібрації подобаються далеко не всім карапузам, тому варто звернути на це увагу, якщо дитина якимось чином висловлює своє невдоволення.
  • Крім музичних мелодій, сучасні крісла-качалки оснащені миготливими ліхтариками, які привертають увагу немовлят та додатково їх розважають.
  • Конструкції дозволяють регулювати кут нахилу спинки, який підбирається індивідуально для кожного малюка. Завдяки цьому карапузи будуть знаходиться в природному для себе положенні, що благотворно впливає на розвиток опорно-рухового апарату.

Завдяки величезному асортименту моделей кожні батьки зможуть підібрати найбільш оптимальний варіант крісла-качалки для своєї дитини.