Шість внутрішніх законів для знаходження гармонії

Шість внутрішніх законів для знаходження гармонії
Шість внутрішніх законів для знаходження гармонії

1. «Думки матеріальні»

Все, що ми з себе представляємо – результат того, що ми думаємо. Якщо людина говорить або діє з поганими думками, її переслідує біль. Якщо ж людина говорить або діє з чистими намірами, за нею слідує щастя, яке, як тінь, ніколи її не покине. Ви стаєте тим, про що думаєте ». Джеймс Аллен говорив: «Людина – мозок». Щоб правильно жити, ви повинні наповнити свій мозок правильними думками. Ваше мислення визначає дії; ваші дії визначають результат. Правильне мислення дасть все, що побажаєте; неправильне мислення – зло, яке врешті-решт зруйнує вас.

2. «Починати з малого – це нормально»

«Глечик наповнюється поступово, крапля за краплею».
Ралф Уолдо Емерсон сказав: «Кожен майстер колись був любителем». Всі ми починаємо з малого, не нехтуйте малим. Якщо ви послідовні і терплячі, ви досягнете успіху! Ніхто не може досягти успіху всього за одну ніч: успіх приходить до тих, хто готовий почати з малого і старанно працювати, поки не заповниться глечик.

3. «Пробачити»

Стримувати гнів у собі, все одно, що схопити гаряче вугілля з наміром кинути його в когось ще; згорите саме ви. Коли ви звільняєте тих, хто був ув’язнений в тюрмі непрощення, ви звільняєте з цієї в’язниці самого себе. Ви нікого не зможете придусити, не пригнічуючи і себе теж. Вчіться прощати. Вчіться прощати швидше.

4. «Ваші вчинки мають значення»

Скільки б заповідей ви не прочитали, скільки б ви не говорили, що будуть вони означати, якщо ви не будете їм слідувати?
Кажуть: «Слова нічого не варті», і це так. Щоб розвиватися, ви повинні діяти; щоб швидко розвиватися, діяти потрібно кожен день. Слава не впаде вам на голову! Слава для всіх, але пізнати її зможуть тільки ті, хто постійно діє.

5. «Намагайтеся зрозуміти»

Сперечаючись з теперішнім ми відчуваємо гнів, ми перестали боротися за правду, ми почали боротися тільки за себе. Стефан Кові сказав: «Спершу спробуйте зрозуміти, і лише потім постарайтеся, щоб зрозуміли вас». Легко сказати, а важко зробити; ви повинні прикласти всі свої сили, щоб зрозуміти точку зору «іншої» людини. Коли ви відчуваєте, що вас заповнює гнів, знищіть його.
Вислухайте інших, зрозумійте їх точку зору, і ви знайдете спокій. Більше зосередьтеся на тому, щоб бути щасливим, ніж бути правим.

6. «Живіть в гармонії»

Гармонія приходить зсередини. Не шукайте її зовні. Не шукайте зовні те, що може бути тільки у вашому серці. Часто ми можемо шукати зовні, тільки щоб відвернути себе від правдивої реальності. Правда в тому, що гармонію можна знайти тільки всередині себе. Гармонія це не нова робота, не нова машина або новий шлюб.

Гармонія – це нові можливості і вони починаються з вас ! 😉

Шість внутрішніх законів для знаходження гармонії
Шість внутрішніх законів для знаходження гармонії