Скільки заробляють чоловіки і жінки у Вінниці?

Рейтинг найбільш високо оплачуваних професій постійно змінюється, через появу цілковито нових напрямків професійної діяльності, зовнішніх та внутрішніх економічних процесів, що відбуваються на ринку. Також не можна не звертати увагу на так звані історичні умови формування тих чи інших професій. Ніхто не може не погодитися, що вчителювання стійко асоціюється з жіночою справою, а от сантехніка – з чоловічою. Проте двадцять перше сторіччя підготувало немало сюрпризів, з якими необхідно розібратися.

За статистикою, у відсотках більша частина чоловіків надає перевагу таким напрямкам, як промислові, економічні та торгівельні. Крім того, затребуваними серед сильної половини людства є транспорт та автосервіс, охорона та безпека, IT технології. Молоді чоловіки, зокрема студенти, підробляють кур’єрами, вантажниками, мерчендайзерами, страховими агентами, заробляючи близько 4-5 тис. грн. на місяць.

Натомість жінки реалізовують себе в освіті, юридичних напрямках, бухгалтерії та аудиті, сфері домашнього персоналу. Дівчата заробляють послугами репетиторів та нянь, працюють в дитячих та розвивальних центрах, а також обирають роботу консультантами в магазинах косметики, парфумерії та білизни. І мають дохід у 3,5-4 тис. грн. щомісячно.

В медицині, менеджменті, рекламі, поліграфії розподіл між працівниками обох статей є приблизно однаковим. Проте, керівні посади, як правило, займають все ж таки чоловіки, тож і зарплатню мають на 9-17% більше.

Зазирнувши на vinnica.trud.com у пошуках роботи в Вінниці, ми дійшли висновку, що до 35 років, більш бажаними є працівники чоловічої статі, приблизно на 12-28% в залежності від сфери професійної діяльності. Після сорока – жінки, оскільки вони характеризуються більшим підйомом, творчою реалізацією, активністю.

Які сфери є найбільш прибутковими для чоловіків та жінок?

Загалом, найбільш прибутковими сферами у Вінниці, незалежно від статі працівника, є сільське господарство, будівництво, інженерні та технологічні напрямки, нерухомість, маркетинг, топ менеджмент, страхування. Їх представники заробляють у межах 6-13 тис. грн. І це за умови середньої зарплатні за регіоном близько 6 тисяч гривень.

Проте все ж таки, за статистичними відомостями спеціалістів, жінки отримують на 20% менше за чоловіків на рядових посадах, та на 16-17% – на керівних. Найбільша різниця між зарплатнею чоловіка і жінки спостерігається саме у приватних компаніях, де розподіл фінансів напряму залежить від власника. А от більш детально з інформацією про заробітну платню для чоловіків та жінок в Україні в цілому можна познайомитися тут.

Як знайти прибуткову роботу в Вінниці?

Пошук роботи, незалежно від того, яка сфера вас цікавить, державна чи приватна організація, буде набагато ефективнішим, якщо здійснювати його за допомогою спеціалізованих сайтів. Саме тут надається актуальна інформація стосовно наявних вакансій у Вінниці та інших регіонах, а також статистичні відомості, що дозволяють порівняти пропозиції між собою та обрати найкращу за всіма бажаними показниками.

Крім того, завдяки наявності додаткових послуг, можна не тільки підшукати роботу, але й налагодити спілкування з роботодавцем. Для прикладу, на сайті Trud.com мається спеціальний конструктор резюме, що дозволяє швидко, якісно та інформативно скласти резюме, прикріпити до нього супровідний лист та, за необхідністю, фотографію. Такі, на перший погляд, дрібниці допомагають створити комфортні умови для пошуку роботи своєї мрії. І зауважте, як для чоловіка, так і для жінки.