Свято весни. Чого хочуть жінки?

Свято весни. Чого хочуть жінки?
Свято весни. Чого хочуть жінки?

Як тільки наближається весна – оживає життя! Вже набридли ті сірі будні, дощі, болота… Хочеться сонячної погоди та гарного настрою! Настає пора романтики, зустрічей, кохання та радості. Починається ажіотаж в магазинах,  кожен хоче купити щось нове, привернути увагу та зробити яскравішим  свій внутрішній  світ. І не дивно, що в такий час і випадає чудове свято весни – День 8 Березня, тобто День Жінки!

В наш час дуже багато суперечок між чоловіками та жінками. Кожен хоче панувати у світі, як на роботі, так і вдома. Чоловіки бояться, щоб жінка їм на голову не сіла, а жінки бояться бути фінансово залежними від чоловіків. Через те, дуже часто сильна половина людства  жаліється, що забагато уваги навколо Свята 8 Березня. Так, не спорю, чоловік це голова сім’ї, годувальник, друг і сильне плече, яке він підставляє свої дружині. Але давайте про жінку: на мою думку, вона всетаки має більше особливостей.

Хто б там не говорив щось погане, жінка створена на подобу Божу, бо саме на неї покладена така велика і особлива місія  дар дарувати життя! Це так прекрасно і це наближує жінку до святості,  та вже за це  чоловіки мали би бути вдячними своїм жінкам ціле життя! А скільки тривоги і жалю вона може пережити! Таке ніжне і чутливе серце має тільки жінка! Коли дитина неспокійно спить – то мама не знаходить собі місця. Так як любить мама – ніхто не вміє любити!

Господь наділив жінку здатністю плакати, вона дуже болісно все переживає і сльозами висловлює як радість так і горе! І в цьому немає нічого поганого. Це її характерна риса!

Жінка все стерпить, пройде через будьякі випробування, витримає скажений біль, однак ніхто не побачить її душі, а всі побачать її прекрасну посмішку.

Жінка – це краса, яка робить цей світ чарівним! Задумайтесь чоловіки! Чи має ваше життя сенс без жінки?! Жінка це оберіг вашого дому!

За даними Інституту соціологічних досліджень НАН України 68 відсотків жінок в Україні зазнають насильства  у сім’ї. Частина жінок залишаються самотніми, і лише якийсь незначний відсоток жінок по-справжньому відчувають жіночу сутність  біля коханого чоловіка та у радості материнства.

Однак, я більш ніж впевнена, що кожній жінці десь у глибині душі  хочеться більше уваги, тепла та ніжності. Хочеться кожного дня відчувати себе коханою та потрібною.

Тому зараз, напередодні свята Краси, коли чоловіки бродять магазинами у пошуках подарунків для галочки, я хочу сказати, що не все діло у ваших подарунках – справа у ваших почуттях. Ні, звичайно, подарунок це супер, всі хочуть щось приємного, але разом із тим,  все має бути підкріплене щирою усмішкою, високими почуттями та увагою. Постарайтесь хоча б раз у рік  віддячити жінку за всі її турботи і любов! Не бійтесь говорити про кохання, а бійтесь розчарувати свою половинку. Бійтесь, що вона може втратити надію і зробитися байдужою до вас!

Отже чоловіки, не шукайте того, що нема  в магазинах, а відшукайте це у своїх серцях.  Просто щиро і вірно кохайте свої жінок, адже вони цього дійсно вартують!

Автор : Оксана Солтівська

Свято весни. Чого хочуть жінки?
Свято весни. Чого хочуть жінки?