Три знаки Зодіаку розлучаються частіше за інших: жодних сумнівів

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які не тримаються за шлюб. Вони живуть за принципом “Є – добре, немає – теж добре”. В цілому їх не мучить совість, та й думка інших їх мало цікавить.

Рак

Емоційні Раки вважаються сім’янинами. Вони цінують домашній затишок, тепло, турботу, любов і ніжність. Найменший “холодок” у ваших стосунках негативно може позначитися на Раку. Ваші перепади настрою або бажання побути наодинці з собою вони сприймають як особисту образу. Тому сміливо можуть закінчити з вами стосунки і піти на пошуки партнера краще, який весь свій час буде присвячувати тільки їм.

Стрілець

Часто на шляху до щасливого сімейного життя Стрілець може спіткнутися об власну імпульсивність. У пориві емоцій вони можуть наговорити багато гидот, а ось вибачитися у них сміливості не вистачить. І якщо щось їм можна пробачити, то часом вони можуть зачепити занадто глибоко. Також в пориві злості вони можуть заявити про своє бажання розлучитися. І нехай пізніше вони пошкодують про це, але часу назад не повернути.

Риби

Самі Риби ніколи не наважаться розірвати стосунки. Вони швидше будуть “добивати” вас, щоб ви самі прийняли таке рішення. Астрологи запевняють, що цей знак Зодіаку може перетворити ваше життя на справжні тортури. Крім того, Риби схильні до зрад.

Автор: