Туалет для киці: класика або технології

Туалет для киці: класика або технології
Туалет для киці: класика або технології

Приблизно 10% власників котів обирають їх завдяки відсутності обов’язку щоденного  вигулу тварин для звичайних фізіологічних потреб. Розумні кішки швидко привикають до лотків та не завдають своїм володарям (з їх точки зору – прислузі) ніякого клопоту.

Лоток, що підібраний з урахуванням розмірів тваринки за допомогою сучасного наповнювача врятує ваш дім від неприємних ароматів. Кішки дуже капризні, тому невдалий вибір лотку вимусить їх шукати більш привабливі місця для гігієнічних процедур. Якщо не хочете, щоб котяча вбиральня з’явилась у дитячій або спальні – дізнайтесь, як вибрати туалет для кота.

Класичний

Зручна прямокутна форма та невисокий борт ідеальні для маленьких кошенят – їм буде зручно відвідувати свій перший туалет. Класичні моделі зручні для транспортування – купіть її, якщо плануєте мандрувати із тваринкою. Головний недолік невисокого лотку – наповнювач може висипатися на підлогу.

Високий

З такого лотка пісок або спеціальний наповнювач не висипається. Кішки легко заплигують до лотку и зручно роблять свої справи. Зверніть увагу на модернізовані моделі: резинова насадка на борт утримує пакет, який потім легко дістати з лотку та замінити.

З решіткою

Такі моделі дозволяють економити на наповнювачі – він тут не потрібний. При виборі моделі звертайте увагу на відстань від решітки до дна конструкції – вона не повинна бути менше ніж 2-3 см. Особливість конструкції інколи не подобається кицям – вони чіпляються кігтиками за край отворів.

Закритий

Такі моделі дуже схожі на переноски. Пластикова коробка з дверцятами та ручкою може бути розташована будь-де. Така модель надійно приховує специфічний котячий запах завдяки використанню фільтрів з активованого вугілля. Але причити домашню красуню до гламурного лотку буде непросто – кішка почуває себе в закритому просторі некомфортно.

Модель досить об’ємна – розрахуйте, чи зручно буде розмістити її у вашому домі. Закриті туалети використовують власники кото-кафе, готелів, офісів, музеїв, складів – там, де кішка є окрасою та штатним працівником закладу. 

Автоматичний

Модель для алергіків, гидливих, перфекционістів  та шанувальників високих технологій. Після того, як кіт зробив свої справи, котячий ватерклозет самостійно проводить вбирання з використанням води. Розумна автоматика реагує на рух, тому ви назавжди позбавлені клопоту проводити вбирання за кішкою. Як і всі нові гаджети, автоматичний кото-туалет коштує набагато більше звичайних моделей. Головне завдання власника – привчити кішку не боятися автоматики.