Туреччина: що варто знати про відпочинок з дітьми

Туреччина: що варто знати про відпочинок з дітьми

Туреччина впродовж багатьох років залишається однією з найпопулярніших туристичних країн. Вона недарма приваблює українців: тут порівняно невисокі ціни та добре розвинена культура обслуговування. В Туреччині легко можна знайти місце для відпочинку всією родиною. Якщо ви подорожуєте з дітьми, під час вибору путівки в Туреччину вам варто врахувати особливості кожного курорту та правильно обрати готель. Ретельна підготовка до відпустки допоможе отримати від подорожі лише задоволення.

Курорти для відпочинку з дитиною

За бажанням, зупинитись у Туреччині з дітьми можна у будь-якому місті, особливо якщо йдеться про узбережжя Середземного та Егейського морів. Але переповнені готелі та гучні вечірки – не найкраще середовище для малечі. Тому варто заздалегідь ознайомитися зі специфікою туристичних місць, плануючи сімейний відпочинок в Туреччині.

Наприклад, Аланья має непогані умови для дітей, але розташована далеко від аеропорту й до неї доведеться їхати не одну годину. Малюки зазвичай погано витримують таку довгу дорогу. З іншого боку, саме завдяки цьому вартість проживання в готелях Аланьї нижча, ніж на інших курортах. Мармарис приваблює молодь з усього світу, тут вирує нічне життя. Тому поціновувачам тихого й розміреного відпочинку варто оселятися подалі від центру міста. Особливістю Кемеру є галькові пляжі, які не надто підходять для маленьких дітей.

Найбільш зручними для сімейного відпочинку вважаються Анталья, Сіде та Белек. Тут є безліч готелів з відповідними послугами, широкі піщані пляжі, атракціони та визначні пам’ятки. На цих курортах не доведеться нудьгувати ані дітям, ані їх батькам.

Переваги та недоліки відпочинку з дітьми у Туреччині

Серед переваг відпочинку у Туреччині можна виділити нетривалий переліт (в середньому 2 години), м’який клімат, а також відсутність різниці у часі. Це дозволяє дітям легко витримати дорогу та швидко пристосуватися до нових умов. Крім цього, для в’їзду в Туреччину українцям не потрібно оформлювати якісь особливі документи – дорослим достатньо мати дійсний закордонний паспорт, дітям – свідоцтво про народження.

У розпал туристичного сезону трапляються акції, за якими діти до 12 років можуть проживати в турецьких готелях безкоштовно або за мізерну плату. Разом із тим, всю необхідну для відпочинку з дітьми інфраструктуру ви скоріше знайдете в п’ятизіркових готелях – тут напевно є хороший пляж, дитячі майданчики, якісне харчування, басейни, водяні гірки, приємна атмосфера. Але й коштує такий відпочинок значно дорожче. Безумовно, щось із переліченого можна знайти у тризіркових та чотиризіркових готелях, але вони зазвичай віддалені від моря.

Серед інших незначних недоліків відпочинку в Туреччині можна виділити мовний бар’єр та велику кількість відпочивальників, яка зростає із кожним роком. Попри все, добре спланована подорож до Туреччини не лише дозволить дорослим та дітям оздоровитися на морі, але й принесе їм купу позитивних вражень.