Уколи краси: наскільки безпечний та ефективний їх результат?

Уколи краси: наскільки безпечний та ефективний їх результат?
Уколи краси: наскільки безпечний та ефективний їх результат?

Залишатися як можна довше молодою та красивою — це зрозуміле бажання кожної жінки. Сучасна косметологія для цього відкриває багато можливостей, серед яких найбільш ефективною вважається контурна пластика. Вона представляє собою сучасний метод поліпшення форми шиї, обличчя, носа, підборіддя та губ. За рахунок того, що у методиці застосовуються ін’єкції, другою її назвою стали уколи краси.

Показання для проведення контурної пластики

З віком шкіра кожної жінки починає втрачати свою пружність, еластичність, що одразу проявляється змінами на обличчі — дрібними та глибокими зморшками. Якраз уколи краси і здатні з максимальною швидкістю та ефективністю подолати ці неестетичні зміни. Також показаннями до контурної пластики вважаються:

  • нечіткий овал обличчя;
  • невдоволення об’ємом або формою губ, підборіддя, носа;
  • асиметрія обличчя;
  • шрами після травм або операцій.

Контурна пластика — це альтернатива хірургічним методикам, що дозволяє отримувати бажаний результат одразу після завершення процедури.

Уколи краси — які препарати для ін’єкцій застосовуються?

Для уколів краси спеціалістами застосовується досить великий перелік препаратів. Серед них — філери на основі гіалуронової кислоти, пептиди та ботулотоксин. На сторінці https://anacosmo.ua/meditsinskaya-kosmetologiya/konturnaya-plastika легко знайти максимально детальну інформацію про усі препарати для контурної пластики.

У косметологічній практиці уколи ботоксу застосовуються найчастіше. Механізм їх дії полягає у тому, що токсин блокує передачу нервових імпульсів у зоні його введення. За рахунок цього м’язи розслаблюються, перестають рухатись, що проявляється омолодженням шкіри, зникненням зморшок на її поверхні. Використовуючи ботулотоксин, подібного ефекту можна добитися у будь-яких зонах обличчя та шиї — лоб, ділянки між бровами та навколо очей, підборіддя і т. д.

Уколи краси: наскільки безпечний та ефективний їх результат?
Уколи краси: наскільки безпечний та ефективний їх результат?

Ботулотоксин — це загальна назва препаратів, що мають у складі ідентичну діючу речовини. До цієї групи відносяться:

  • ботокс;
  • діспорт;
  • ксеомін.

Кожен з цих препаратів має свої особливості впливу на організм людини. У косметологічній практиці ін’єкції ботоксу застосовуються найдовше, вже більше 5 років. Цей препарат відрізняє дуже висока концентрація діючої речовини — токсину. Його кількість у 4 рази перевищує частину ботоксу в альтернативних препаратах для контурної пластики. Це обумовлює дуже високу ефективність ін’єкцій, але ж й ризик виникнення ускладнень від них також збільшується.

Діспорт ідеально підходить до корекції динамічних зморшок, але протипоказаний клієнткам , що мають непереносимість лактози. І Ботокс, і Діспорт мають суто обмежений строк дії — до 5 місяців. Ксеомін їм програє, бо ефект від його застосування зберігається лише 4 місяці. Важливою перевагою препарату вважається те, що на нього у людей не виникає алергічної реакції. Ксеомін для омолодження можна використовувати довгі роки, бо організм до нього не звикає, і бажаного результату завжди вдається досягати.