В якому місяці жінка народилася – така вона і Королева

В якому місяці жінка народилася – така вона і Королева

Сьогодні у нас маленький бал. Тому поправляйте ваші корони та влаштовуйтеся на трон. Сьогодні ми вам розповімо, про кожну королеву. Вам цікаво?

Січень

Королева Терпіння

Цим Королевам не страшні перешкоди, вони звикли до мінливої долі, тому будь-які негаразди вони переживають з високо піднятою головою. Вони ніколи не скаржаться, а їхня сила та мужність захоплюють інших. Терпіти така Королева може все дуже довго, але коли їй вривається терпець — вона готова на все.

Лютий

Королева, яка завжди досягає свого

Це вперті та горді Королеви, які вміють самостійно приймати рішення і в житті розраховують лише на себе. Їхня гордість додає їм певного шарму, до їх авторитету прислуховуються інші, а ще вони чудово розбираються в людях.

Березень

Королева-Леді

Ці Королеви милі, скромні, ніжні та романтичні, а ще дуже харизматичні та граційні. Своєю жіночністю та вродою, вони зводять з розуму справжніх Королів. Це милі і чарівні жінки, яких так і хочеться оберігати та захищати.

Квітень

Королева-Бунтарка

Ці Королеви сповнені енергії та ентузіазму. А ще вони завжди порушують правила. Роблять вони це взагалі не спеціально, просто вони у них свої. Сміливі та рішучі Королеви, які можуть знайти вихід із будь-якої ситуації, а ще вони просто заворожують чоловіків.

Травень

Королева-Воїн

З першого погляду вам може здатися, що це мила та тендітна дама, але всередині у неї живе справжній воїн, відважний, а подекуди й жорстокий. Вони сміливі та сповнені рішучості, багато хто заздрить їхній силі волі. Найчастіше дуже добре влаштовуються в житті.

Червень

Королева-Провидець

Це розумні Королеви, які дуже добре розбираються в людях. Вони знають що і від кого чекати. Інколи вони й самі не знають, що володіють справжнім шостим чуттям. Проте з віком набираються досвіду і менше роблять помилок.

Липень

Королева-Володарка чоловічих сердець

Ці Королеви дуже красиві та витончені ще Принцесами. Однак, за несприятливих умов, їхня краса може зів’янути. Чоловіки просто обожнюють цих жінок, адже вони знають чого хочуть від життя і правильно розставляють пріоритети. В юності закохуються часто, обпікаються, але в підсумку зустрічають свою людину.

Серпень

Королева Королев

Ці Королеви – природжені лідери, вміють вести за собою людей. Зазвичай багато чого досягають в житті, однак будинок і сім’я для них найголовніше. Дійсно чесні і порядні люди, чим навколишні часто люблять користуватися.

Вересень

Королева-Чарівниця

Ці Королеви можуть володіти різними характерами, але об’єднує їх одне – дуже дисципліновані, доброзичливі і гарні як всередині, так і зовні. Ці дівчата є дуже вірні, тому не допускають зраду у стосунках. Власному кривднику завжди помстяться.

Жовтень

Королева чуттєвості

Це дуже пристрасні та емоційні Королеви, які живуть власним життям. Вони рідко звертають уваги на думки інших. В душі у них поєднується просто непоєднуване. Заворожують чоловіка з першого погляду. А ще люблять прикидатися простачками.

Листопад

Королева-Віщунка

Це не дуже емоційні Королеви, які ніколи не проявляють свої почуття на людях. Однак, вони наділені дуже сильними рисами характеру. Їхня наполегливість часто допомагає добитися поставлених цілей. Вони покладаються лише на себе, оскільки бояться, що у будь-який момент їх можуть зрадити.

Грудень

Королева-Мандрівниця

Ці Королеви справжні мандрівниці. І це не стосується простору. Вони люблять мріяти, а ще мають легку та яскраву душу. Ці жінки чоловікам здаються недоступними та холодними. Просто до них потрібно знайти особливий підхід.

Джерело