Вас вітає hiitworks – перша інноваційна мережа спортивних фітнес клубів в Україні

Ми не просто приміщення зі спортивним дизайном та грудою тренажерів, ми фітнес-клуб hiitworks, що своїм комплексним підходом привів сотні людей до результатів, про які раніше вони не могли і мріяти.

Схуднення, набір та підтримка ваги, рельєфне та мускулисте тіло, реабілітаційне відновлення організму — нам все під силу. 

Вас вітає hiitworks – перша інноваційна мережа спортивних фітнес клубів в Україні

Ми зібрали команду професіоналів, що люблять фітнес. Вони вдосконалюють свої знання, щоб дати вам найкраще. Кожен з них знає, що таке йти до цілі, і кожен з них має свій власний результат, свою перемогу.

Для вас ми облаштували просторі та стильні спортивні зали, вони зручно зоновані, мають усі необхідні тренажери та обладнання. Мають зручні роздягальні, великі душові та санвузли, зону очікування та відпочинку, а також ігрову кімнату для дітей від 3-х років, щоб батьки могли тренуватися, не переживаючи за своїх дітей. 

Для кожного клієнта складається  комплексна програма, що включає план тренування і харчування. 

Вас вітає hiitworks – перша інноваційна мережа спортивних фітнес клубів в Україні

Перед початком тренувань проводиться тестування організму. Визначаємо фізичний потенціал та рівень вашої підготовки, щоб надавати вам навантаження, що буде тренувати, розвивати, зміцнювати.

Наші тренування завжди починаються вчасно, кожне з них чітко заплановане. Тому біля тренажерів немає черг, також вам не потрібно чекати, поки тренер придумає нову вправу, так як ваша програма вправ складається заздалегідь. Ми не втрачаємо дорогоцінного часу. Заняття триває 45 хвилин. Тренер навчить вас виконувати вправи технічно правильно, аби уникнути травмування та перенавантаження.

Вас вітає hiitworks – перша інноваційна мережа спортивних фітнес клубів в Україні

Ви можете працювати індивідуально з тренером, чи в групах по 10-12 чоловік.

У hiitworks ви можете займатися наступними видами фітнесу:

  • Силові тренування на розвиток мускулатури та рельєфу тіла.
  • Кардіо тренування для схуднення, активно зменшуємо жирові запаси.
  • Функціональні тренування розвивають природні сили вашого організму укріплюють його.
  • Інтервальні тренування: цикли з різним навантаженням активно збільшують розхід енергії, призводячи до активного схуднення.
  • Високоінтенсивне тренування займає невеликий проміжок часу та у зв’язку з максимальним навантаженням швидко мобілізовує усе тіло. 
  • TRX-тренування, за допомогою підвісних петель включаються найглибші м’язи вашого тіла.

Розвивайтеся, заряджайтеся позитивною енергією, підвищуйте рівень життєвих сил разом з нами. 

hiitworks закохані у фітнес.