Весільний декор та важливі деталі, як основа вашого стильного весілля

Весільний декор та важливі деталі, як основа вашого стильного весілля
Весільний декор та важливі деталі, як основа вашого стильного весілля

Організація весілля – справа серйозна, відповідальна та однозначно вимагає творчого підходу та нестандартності мислення, адже зробити особливе весілля, яке залишить неймовірні спогади не так вже і легко.

Що саме цікаве, це, чим раніше почнеш приготування та організацію весілля, тим довше і ґрунтовніше підготовка. Парадокс? Ні, усі просто – чим довше ви готуєтеся, тим продуманіше і деталізованіше вийде ваша урочиста подія і тим менше вірогідності на якийсь раптовий форс-мажор. Ми в компанії Маніфік Декор не сумніваємося, що можливо провести організацію весілля і за один місяць, та краще не випробовувати долю та продумати усі деталі. До речі, саме про деталі буде сьогодні наша стаття.

Дрібнички весільного декору для організації весілля, які багато значать

Ось приклад, що ми маємо на увазі під деталями та дрібничками весільного декору. Весільна сукня нареченої – це мало не основний атрибут, можливо, за ради якого усі дівчата хочуть заміж. Але яким би красивим це плаття не було, потрібні деталі та дрібнички, які нададуть образу молодої довершеного вигляду – це аксесуари, ювелірні прикраси, букет нареченої, підв’язка, тощо.  Так і в питаннях весільного декору – це подарунки гостям, декорування виїзної церемонії, банкетної зали, столів молодят і гостей, зони фуршетів (фудкорту), кенді бару. Ці дрібнички існують, щоб доповнити і завершати стиль та концепцію вашого весілля.

Весільна арка чи ширма, дзеркальна (жива) стіна, організована фотозона, об’ємні букви, ініціали молодят, весільні дати –  це атрибути весільного декору, які ніяк не можна назвати дрібничкою, але Маніфік Декор підготував для вас список важливих деталей весільного декору, про які варто подбати та не забути замовити чи купити декор для вашого весілля.

  1. Запрошення та привітальні листівки, картки з іменами гостей, меню чи інші таблички з надписами. Не купуйте готові та одноманітні варіанти, Маніфік Декор виготовить для вас унікальні екземпляри з гравіруванням чи будь-яким візерунком завдяки лазерній та фрезерній порізці.
  2. Маленькі таблички для фуршетної зони, вказівники, топери на торти, номерки для столів. Як гарно виглядають такі різноманітні таблички з назвами екзотичних страв, якими ви пригощаєте гостей у фуршетній зоні чи на кенді барі, чи дзеркальні вказівники, топери чи номерки на столах для гостей. До речі, дзеркальні елементи декору у 2018 році – це справжній тренд.
  3. Коробочки для листівок і грошей. Звісно, без цієї деталі можна обійтися, але кожен з нас знає, що перше враження гостей завжди складається під час церемонії вручення подарунків і першого фото біля весільної арки чи ширми, фотобанера чи фотозони. В Маніфік Декор вибір коробочок для грошей колосальний, кожний точно знайде свою особливу.
  4. Підноси, шкатулки чи подушечки для обручок – Маніфік Декор впевнений, що ваше подружнє життя повинне початися красиво з ритуалу обміну обітницями та обручками. Тому подбайте, щоб ваші обручки виглядали красиво і стильно, вписуючись в концепцію вашого весільного декору.
  5. Подарунки для гостей. Цей пункт ми відокремили як деталь, хоча розміри тут будуть різні. Чому це деталь? А тому, що багато з тих, хто організовує весілля забувають про таке виявлення поваги до гостей, як приємні дрібнички на пам’ять. Не потрібно витрачати великі бюджети, це може бути банальний сувенір, але обов’язково іменний чи з датою та ініціалами, які легко можна нанести у Маніфік Декор за допомогою гравірування чи лазерного нанесення.

Це, мабуть, неповний список деталей весільного декору, про які важливо не забути під час організації весілля, приділіть час та подумайте, що буде вдалою ідеєю, яка доповнить стиль вашого весілля. Також не забувайте про послугу декоратора від Маніфік Декор, який точно не забуде про дрібнички, які виокремлять ваше весілля з сотень чи тисяч інших весіль.

Обирайте надійну компанію-виробника весільного декору – Маніфік Декор, та отримайте ідеальний очікуваний результат, який ідеально доповнить ваше весілля.