Відчуйте себе

Бурхливо плине життя у шаленому вирі емоцій та подій. Часто саме через цей шалений темп ми елементарно забуваємо про себе, про свої потреби, про власні бажання. Та чи варто забувати своє “Я”, або ж просто іти за течією та очікувати свій потяг? Порівняння, напевно, так собі, але є дуже влучним для сучасної людини. Ми звикли до поняття “треба”, адже саме воно формує наш день та стає основою нашого графіку. Але притримуючись цього плану, в котре люди гублять себе та втрачають іскру життя. Буденність захоплює з такою силою, що навіть усвідомити важко вплив цієї сірої маси. І знову ми чекаємо.

Наш потяг, напевно, вже давно поїхав, або ж просто ще в дорозі. Стоїмо на пероні та забуваємо про час, про проблеми, адже хіба в той момент є щось важливіше купленого квитка? Іноді людям просто не вистачає цієї мікро-паузи, яка дає можливість залишитись наодинці із своїми думками, поговорити зі своїм внутрішнім голосом. Такий псевдо-діалог допомагає відкинути зайве та розслабитися на тлі сучасного життя. Ми забуваємо тягості буття, забуваємо про “треба” і живемо цим моментом. Проста константа – жити зараз. Кожна хвилина на вагу золота, тому, щоб все встигнути ми, люди, вдаємося до надможливого. Відкидаємо якісь бажання, забуваємо про біль, створюємо ілюзію, що все “окей”. Але чи дає це повне відчуття свободи? Ні. Ми ніколи не будемо відчувати себе по-справжньому щасливими, якщо завжди притримуватимемось того, що створює відразу, того, що змушує забути про себе. Кажуть, самозакоханість шкодить, але часом саме вона може вирішити складні питання. Слід навчитися віддаватися цьому почуттю та зрідка давати волю своїм бажанням.

Гармонія внутрішнього світу робить не лише позитивний вплив на емоційний стан людини, вона систематизує морально. У світі емоцій та стресів варто не забувати про себе. Сконцентруйтеся на важливих питаннях, які є необхідними, в першу чергу, для вас особисто, та дійте. Задоволення життям – ось ключ до самопізнання. Забудьте про рамки чи кордони – ви підвладні тільки собі, а ваше життя лише у ваших руках. Відчуйте тонкощі власного “Я” та не поспішайте – ваш потяг прибуде вчасно!

Автор: Дар’я Макухіна