ВІДПОЧИНОК ЗА КОРДОНОМ — ТОП-5 найдешевших країн

ВІДПОЧИНОК ЗА КОРДОНОМ — ТОП-5 найдешевших країн
ВІДПОЧИНОК ЗА КОРДОНОМ — ТОП-5 найдешевших країн

Давайте розглянемо ТОП- 5 найдешевших країн, де можна відпочити українцю.

Відпочинок за кордоном: Єгипет

Відпочинок в Єгипті в тризірковому готелі з авіаперельотом обійдеться приблизно в 450$ з людини. Ще як мінімум 100$ варто накинути на розваги і додаткові екскурсії. Серед українців це є одним з найпопулярніших напрямків літнього відпочинку.

Кожного року сюди їдуть як з дітьми, так і молоді пари. Також Єгипет є гарним варіантом для тих, хто подорожує сам. Це дешево, умови кращі, ніж в українських курортах, а ще це гарна зміна навколишнього середовища. Тут можна подивитись на своє життя під іншим кутом.

Відпочинок за кордоном: Туреччина

Ще один улюблений курорт для українців. Основна причина такої популярності — дешевий відпочинок та велика кількість акцій і гарячих путівок. Відпочинок в Туреччині обійдеться трохи дорожче за Єгипет. Розраховувати варто на 600$ з людини за тиждень відпочинку.

Загалом радимо брати гроші з запасом. Коли ви перебуваєте в іншій країні, то в будь-який момент може трапитись щось непередбачуване, не робіть себе заложником ситуації. Ви завжди зможете привезти їх назад в Україну або купити трохи більше сувенірів для себе та своїх друзів.

Відпочинок за кордоном: Грузія

До трійки найдешевших країн увійшла Грузія. З кожним роком, ця країна користується все більшою популярністю серед українців. Це країна з широким географічним діапазоном. Вона цікава з історичної точки зору, також залишився старий ностальгічний зв’язок, який поєднує наші країни.

Якщо говорити за ціновий діапазон відпочинку в Грузії, то він буде дещо дорожчий за Єгипет та Туреччину. За тиждень відпочинку в тризірковому готелі і авіаперельотом доведеться витратити близько 600-800$.

Відпочинок за кордоном: Болгарія

Значно дешевше обійдеться автобусний тур до Болгарії — 300-400 євро. Ми не радимо їхати автобусом, якщо ви подорожуєте з дітьми. Вас чекатиме довга і непроста дорога, дітям її важко переносити. Відпочинок має бути відпочинком, а не грою на нервах.

Якщо вдатися до статистики, то туристи більш задоволені відпочинком в Болгарії, ніж в Туреччині або Єгипті. Багато відвідувачів їдуть сюди не вперше. Тут безпечно, гарно і все продумано для відпочивальників.

Відпочинок за кордоном: Чорногорія

П’ятірку найдешевших країн закриває Чорногорія. Відпочинок в Чорногорії обійдеться від 400 євро (апартаменти). За останні роки популярності набрали гарячі тури, які коштували вдвічі, а то і втричі дешевше, ніж звичайні.

Якщо ціни для вас кусаються, а відпочити за кордоном хочеться, можна спланувати відпустку після високого сезону. З вересня ціни будуть значно нижчі.

За матеріалами