Всього 1 кейс шкарпеток позбавить головного болю на цілий рік

Розкіш – це коли не треба прати шкарпетки, а можна кожен раз викидати стару пару та вдягати нову! Жарт жартом, але компанія Cool Socks допомагає обернути його на реальність, пропонуючи замовити коханому чоловікові та собі кейс шкарпеток. Чому варто обирати цей сервіс, читай нижче.

Сервіс Cool Socks – круто, зручно, швидко

Коли швидко треба знайти чистеньку пару шкарпеток, у сильної половинки (а інколи й у чарівної) починаються проблеми. Щоби на такі дрібниці не витрачався зайвий час (особливо зранку) та не псувався від того настрій, компанія Cool Socks створила простий та такий зручний сервіс. Ти просто береш і замовляєш на сайті www.coolsocks.com.ua кейс шкарпеток із безкоштовною доставкою для коханого або для себе (з потрібною кількістю пар та необхідним кольором) і все. Коробочка швидко їде до тебе і ось ти – володар шкарпеток!

Послуга, що корисна як жінкам, так і чоловікам працює так:

  1. Відкриваєш онлайн-сторінку компанії.
  2. Обираєш собі кейс до вподоби.
  3. У вкладці «Оформити замовлення» прописуєш необхідні дані і усе – коробка шкарпеток у тебе вже наступного дня!

Або ще простіше – просто телефонуєш за номером 093-32-284-32 і робиш замовлення!

Порахуй, скільки ця процедура відніме в тебе часу, а потім порівняй зі звичайним шопінгом, на який ще вибратись треба. Здається, слова тут зайві. Але про переваги ми все-таки поговоримо.

Кейс шкарпеток знайти легше, ніж окрему пару

І це не єдиний плюс, коли маєш справу із Cool Socks. Причини купувати шкарпетки тут:

  • ти отримуєш однакові, рівноцінні по своїй високій якості та чудовим матеріалам, потрібного розміру шкарпетки у зручній коробці. І вони комфортно та довго носяться;
  • кейс доїде у пункт призначення за день, робиш ти замовлення зі столиці або ж з іншого міста;
  • ти економиш, причому не тільки гроші, а й час (та не одну нервову клітину);
  • купувати можна у будь-який час, знаходячись будь-де;
  • для твого хлопця такий подарунок завжди доречний. Тільки уяви, що тепер твій супермен не бігає зранку по квартирі, вивертаючи шафи у пошуку чистої пари шкарпеток, а просто відкриває той кейс, що ти йому замовила.
  • якщо ти робиш замовлення на декілька кейсів, то й приємні знижки обов’язково отримаєш. Можна із друзями кооперуватись, наприклад, вигідно ж.

До речі про знижки. Якщо обереш два кейси на 30 пар, то отримаєш на 5% нижчу ціну. Замовивши три коробки – на 10% нижчу, 15% знижки нараховується від чотирьох кейсів. Заради такої вигоди, а також затишного ранку та вдячного коханого точно варто мати справу з Cool Socks.

А щоб слідкувати за новинами сервісу, достатньо підписатися на сторінку у фейсбуці!