Вихідні у Львові: шпаргалка для туристів

Вихідні у Львові: шпаргалка для туристів
Вихідні у Львові: шпаргалка для туристів

Львів – місто у яке хочеться повертатися знову і знову. Запах кави і шоколаду, вуличні музиканти, унікальні історичні місця та пам’ятки культури, затишні вулиці – все це приваблює туристів. Тому місто часто називають туристичною столицею і серцем Західної України.

Але щоб сповна відчути дух Львова, його неймовірну  атмосферу, варто обов’язково піти на екскурсію Львовом  https://www.kapitoliy.net.ua/lviv/ekskursiyi-lvovom/. Досвідчений екскурсовод розповість набагато більше  цікавого і нового, ніж можна дізнатися самостійно. Зрештою, екскурсія буде цікавою навіть тим, хто вже не раз бував у Львові. Адже це місто приховує багато загадок і таємниць, тому кожного разу його можна пізнавати по-новому.

Чому варто відвідати місто Лева

Якщо ви  досі ніколи не були у Львові, то варто обов’язково знайти час завітати це місто. Можна назвати кілька причин, чому варто це зробити:

  • Історична частина Львова або Старе місто. Оцінити велич і красу цієї частини важко за один раз. Тут багато різних пам’яток і цікавих місць.
  • Унікальна культурна спадщина. Місто багате на храми, музеї, палаци, театри, старовинні споруди.
  • Західноукраїнський колорит. У Львові туристи з усього світу можуть відчути українську гостинність і привітність. Львів’яни пишаються своїм містом і дуже люблять туристів. Тому не дивно, що на вулицях можна зустріти представників різних національностей.
  • Традиції. Де, як у не у Львові, можна краще пізнати українські  традиції. Завітайте у це місто на Різдвяні чи Великодні свята, і ви дізнаєтеся багато нового і цікавого.
  • Автентична кухня. Поїздку у Львів важко уявити без традиційних українських страв. Місто ще називають столицею гастрономічного туризму. Тут можна скуштувати борщ, вареники, голубці, пампухи, узвар. Не варто забувати про знамените львівське пиво і ароматну каву, які готують за давніми рецептами.
Вихідні у Львові: шпаргалка для туристів
Вихідні у Львові: шпаргалка для туристів

Без перебільшення, у Львові ви не будете нудьгувати у будь-яку пору року і за будь-якої погоди. Тут є всі можливості і для сімейного відпочинку, і для романтичного побачення, і активного відпочинку з друзями. Варто лише заздалегідь продумати програму мандрівки. Тоді точно незабутні емоції і враження гарантовано!

Екскурсії  від туристичної фірми «Капітолій»

Цікава екскурсія стане «родзинкою»  поїздки у Львів. З 2002 року у місті працює туристична фірма «Капітолій». Досвідчені працівники допоможуть підібрати ідеальний варіант екскурсії для мандрівників, сімей, компанії друзів чи корпоративних заходів. Тут пропонують цікаві маршрути, які детально продумані і відпрацьовані. Професійні гіди відкриють найпотаємніші місця, а завдяки захоплюючим історіям про місто екскурсія запам’ятається надовго. Крім того, гід відповість на всі ваші питання, в разі потреби зробить фото.

Та найголовніше – екскурсії від фірми «Капітолій» доступні для будь-кого. Особливою популярністю користуються тематичні екскурсії – «Нема кави – нема забави», «Таємниці підземного Львова», «Хмільний Львів».

Екскурсія Львовом не вимагає спеціальної підготовки. Головне – гарний настрій, зручний одяг і взуття, фотоапарат.  А працівники туристичної фірми «Капітолій» подбають, щоб ваш відпочинок був цікавим, корисним, максимально насиченим та запам’ятався надовго!

Вихідні у Львові: шпаргалка для туристів
Вихідні у Львові: шпаргалка для туристів