Week – український бренд одягу, на який варто звернути увагу

В останні роки, слова «Зроблено в Україні» набули абсолютно нового звучання. Якщо раніше у нас вони асоціювались здебільшого з товарами ручної роботи і не надто модним одягом, то сьогодні молоді українські виробники і дизайнери вільно конкурують з зарубіжними марками, пропонуючи хорошу альтернативу продукції модних бутиків.

Week – український бренд жіночого одягу, історія якого почалась в 2015 році. Незважаючи на молодий вік, команда впевнено завойовує своє місце на українському ринку, втілюючи на практиці свою основну мету – виробництво стильного, трендового одягу для жінок, який вирізняється високою якістю і, при цьому, доступними цінами.

Модельний ряд інтернет-магазину жіночого одягу Week.life включає асортимент  на всі випадки життя, що дає можливість сформувати цікавий, індивідуальний образ для будь-якої ситуації. В каталозі можна знайти верхній одяг, блузки і сорочки, плаття і сарафани, штани, спідниці і шорти, взуття, сумки і аксесуари. 

Моделі оновлюються часто, і у відповідності до сезону, тому завжди можна знайти той варіант речей, який актуальний саме зараз. Наприклад, легкі блузки, плаття і сарафани, будуть саме доречні з настанням літа. Основні клієнти бренду, звичайно ж, молодь і люди, яким властива яскрава індивідуальність і бажання її висловити. 

Зверніть увагу і на сумки – виготовлені з легких і якісних тканин, вони стануть чудовим доповненням до образу в стилі street casual. Чого-чого, а от сумочок забагато ніколи не буває! 

Бренд Week активно працює над розвитком мережі фірмових магазинів. Зараз магазини є в Дніпрі і Одессі, а незабаром планується відкриття і у Києві. Крім великого вибору класного жіночого одягу по демократичним цінам, відвідувачам просто гарантований хороший настрій 🙂 

Уявлення про те, що в Україні не роблять якісний і сучасний одяг, який може на рівних конкурувати з творіннями європейських, американських і японських дизайнерів, вже давно не відповідає істині. Не обов’язково шукати оригінальні рішення серед закордонних елітних або нішевих виробників – у нашій країні вистачає талановитих модних дизайнерів, які пропонують якісні і варті уваги речі за цілком доступними цінами.

Основні переваги одягу від українського бренду Week:

  • Вдалий модельний ряд – в каталозі інтернет-магазину можна легко підібрати одяг на щодень, для роботи і святкові варіанти;
  • Увага до якості – при пошитті одягу важливо все, починаючи від рядків пошиву, закінчуючи тканиною;
  • Доступні ціни – компанія постійно працює над тим, щоб забезпечувати своїм клієнтам можливість купувати чудові речі за помірними цінами;  
  • Стиль і актуальність – дизайнери виробника слідкують за трендами, і регулярно випускають нові колекції.

Мода це складна річ, за нею нелегко встигати, і ще складніше її передбачити. А в сучасному світі тренди змінюються часом настільки ж часто, як і погода. Тому, дуже важливим моментом стає якість, якою в таких мінливих умовах виробники часто нехтують. А ось Week, навпаки, приділяє цьому аспекту особливу увагу.

Якісний одяг більш зручний, він дарує відчуття комфорту, дозволяє вам виглядати і відчувати себе справді чудово.  При цьому варто пам’ятати, що якісний  – не значить дорогий. І завжди можна поповнити свій гардероб якісними і оригінальними речами, без шкоди для особистого бюджету.