Як ПРАВИЛЬНО поливати огірки, щоб НЕ БУЛИ ГІРКИМИ ? Полив дуже важливий для огірків!

Як правильно поливати огірки?
Як правильно поливати огірки?

Тільки турботливі городники, які не забувають про те, що огірки люблять не тільки сонечко, а й воду, отримають смачні плоди.

Як правильно поливати огірки?

  • До початку цвітіння це потрібно робити два рази кожні 14 днів. І не варто забувати, що, якщо огірки ростуть у відкритому ґрунті на грядках, то затяжні або сильні дощі теж вважаються поливом. Що стосується обсягу вологи, то на 1 кв. м площі, де посаджені ці рослини, необхідно не менше 5 літрів.
  • З часу, як тільки з’являться перші зав’язі, і до того, як почнеться збір плодів, поливати слід вже тричі в сім днів. При цьому на 1 кв. м буде потрібно 10 л води.
  • З серпня і до остаточного збору врожаю, полив треба скоротити — досить це робити один раз в півтора тижня. Води на 1 кв. м потрібно не більше трьох-чотирьох літрів.
  • Важлива і температура води. Поливати огірки холодною водою категорично заборонено. Від цього вони хворіють і скидають зав’язі, і плодоношення не буде.
  • Для огірків підходить тільки відстояна вода. Її слід вранці набрати в відра або бочку і залишити. А поливати лише на наступний день.
  • Струмінь води треба направляти так, щоб коренева шийка куща залишилася сухою. Стане в нагоді лійка без насадки, шланг краще не використовувати, щоб не було заростей трави.

А ви правильно поливаєте огірки?

Як правильно поливати огірки?
Як правильно поливати огірки?

За матеріалами: Сімейний сад