Як відбілити підошву кросівок в домашніх умовах

Як відбілити підошву кросівок в домашніх умовах

Кросівки з білою підошвою зараз дуже популярні. Їх носять усюди: на прогулянки, їздять у подорожі, бігають. Якщо Ви користуєтесь взуттям частенько у більшості випадків вони втрачають свій початковий вигляд і забруднюються. В будь-якому випадку спершу страждає підошва, якій дуже важко повернути колишній вигляд. Надати основі снікерів сяючого кольору можна декількома способами.

Перше, про що замислюється кожен – машинне прання. На сьогодні, багато кросівок можна без коливань очищати у делікатному режимі. Але слід пам’ятати, що від постійного прання взуття швидко втратить достойний вигляд – матеріал зітреться, а основа стане жовтуватого кольору. Для відбілювання Ваших улюблених моделей можна також застосувати канцелярський ластик. Протріть ним всю поверхню підошви. Якщо вона рифлена, миття затягнеться на довше. Не дивлячись на те, що цей процес довготривалий, але результат не змусить чекати та дійсно вразить. Ще одним варіантом, який може стати Вам у нагоді – це очищення меламіновою губкою. Її можна з легкістю знайти в будь-якому господарському магазині. Перед початком відбілювання губку треба злегка змочити водою і віджати.

Наступним способом повернення Вашій підошві сяючого вигляду буде відбілювання. Засіб потрібно додати у воду в пропорції один до двох. Після цього помістити у цей розчин основу взуття на декілька годин. Перед початком цього процесу необхідно змочити підошву вологою серветкою та видалити з поверхні бруд та пил, який накопичився після прогулянок. Якщо ж Ви вирішили очистити взуття зубним порошком чи пастою, або харчовою содою беріть краще стару щітку зі злегка загрубілою щетиною. Якщо ж Ви користуєтесь концентрованим розчином відбілювача, виріб у цій суміші треба залишити десь на три години. Відмітимо, що для очищення також використовують ацетон або рідину для зняття лаку. Перед початком видалення плям переконайтесь, що засіб дієвий очистивши маленьку ділянку на основі, бо не кожна рідина має один і той самий ефект.Останнім варіантом для “порятунку життя” улюбленим кросівкам може стати хімчистка. Результат вразить навіть найбільших скептиків. Як правило, після хімчистки, взуття виглядає як щойно куплене в магазині. Проблема в тому, що такий спосіб обійдеться не дешево. Враховуючи вище згадану інформацію можна зробити висновок, що варіацій відбілювання підошви дуже багато, але саме Вам обирати більш зручний спосіб очищення для себе та свого виробу. Завжди пам’ятайте, що нічого вічного немає, будь-яке взуття має свій термін придатності. Не засмучуйтесь, якщо улюблені кросівки втратять первісний колір. Ви завжди зможете придбати новенькі екземпляри на сторінках популярного інтернет-магазину HypeSneakers Shop. Тут Ви знайдете не тільки модні товари за привабливими цінами, але й будете у захваті від якості запропонованої продукції.