Які фільми варто подивитися, щоб покращити навіть найсумніший в світі вечір

Які фільми варто подивитися, щоб покращити навіть найсумніший на світі вечір

Життя щедре на випробування, але люди часто не здаються і знаходять позитив у кожному дні. А щоб нагадати вам, що чудеса можливі, ми зібрали для вас комедії, в яких сплелися жарти і серйозні поради.

Тутка пропонує добірку кінокомедій, які наповнять ваш відпочинок позитивом і посмішками.

1. Мачо на колесах / Tout le monde debout, 2018

  • Рейтинг IMDb – 6,2

Він успішний бізнесмен, серцеїд і затятий брехун, який готовий на все, щоб закрутити голову панянкам. І одного разу він вирішив «закадрити» чергову красуню, прикинувшись інвалідом. А красуня взяла і познайомила його з сестрою Флоренс, яка знає, якою є ця доля насправді.

Ця романтична комедія з незвичайним сюжетом знову переконує нас, що амури зі стрілами – ще ті жартівники.

2. Не зважаючи ні на що / Mein Blind Date mit dem Leben, 2017

  • Рейтинг IMDb – 7,1

Труднощі на роботі? Мабуть, ви ще не все знаєте про труднощі. Коли молодий юнак, відмінник і надія сім’ї втрачає зір, то йому залишається лише бачити співчуття рідних, близьких. Але це йому нецікаве, адже у нього була мрія – працювати в першокласному готелі. А отже, плани не змінюються.

У цій комедії буде чимало моментів, які змусять вас замислитися, посміхнутися і просто усвідомити, що життя все-таки класна річ.

3. Агент Джонні Інгліш 3.0 / Johnny English 3, 2018

Агент секретної служби Її Величності відійшов від справ і насолоджується радощами звичайного життя. Але відгомін колишньої слави переслідує його. І ось одного разу організація стикається з потужним противником, який знає список всіх агентів. Але він поняття не має про існування Джонні Інгліша.

Якщо раніше ви з задоволенням спостерігали за пригодами цього шпигуна, то вас обов’язково втішить ця прем’єра.

4. Мамма Mia! – 2, 2018

  • Рейтинг IMDb – 7,3

В 1-ій частині цього фільму глядачі спостерігали, як дівчина Софі таємно запросила трьох своїх потенційних батьків до Греції на своє весілля. Її мама нічого про це не знала, і три можливих батька дочки звалилися як сніг на голову. А вже далі події, які супроводжувалися піснями, танцями і чудовими пейзажами, розвивалися стрімко. У 2-гій частині вас знову чекають хороші новини і веселі пригоди.

І якщо вам подобається не тільки посміхатися при перегляді комедії, а ще й підспівувати, і навіть танцювати, то цей фільм – саме те, що вам потрібно.

5. Вибачте, що потурбував / Sorry to Bother You, 2018

  • Рейтинг IMDb – 7,5

Кассіусу дуже потрібна робота, і нарешті його наймає фірма, що займається телемаркетингом. Начебто все зрозуміло: зателефонував, запропонував товар – і галочка. Та ось тільки клієнти якимось чином виявляють, що він афроамериканець, і кладуть трубку. І тоді колега радить йому видавати себе за «білого хлопця». Що ж, він спробує!

Ця комедія-фентезі нагадує нам, що труднощі придумані для того, щоб їх подолати.

6. Містер Штайн йде в онлайн / Un profil pour deux, 2017

  • Рейтинг IMDb – 6,4

Цікаво, що вийде, якщо одного разу 75-річний вдівець вирішить брати уроки з спілкування в мережі? П’єр прожив довге життя, але серце залишається вічно молодим, а подолати труднощі з новими гаджетами йому допомагає хлопець Алекс. І тут літній чоловік розуміє, що віртуальний світ дає йому шанс повернутися в молодість. Чому б і ні? 

Милий, ліричний, іноді несподіваний і, звичайно, веселий фільм з улюбленим актором в головній ролі прикрасить будь-яке дозвілля.

7. Сімейне пограбування / Mes trésors, 2017

  • Рейтинг IMDb – 5,5

Один дуже респектабельний джентльмен запрошує дочок, які ще не здогадуються, що вони сестри, в гірський готель на день народження. Зовсім не просто невдалому батькові впоратися з двома дорослими красунями. А їм доводиться ще складніше, адже з’ясовується, що їхній тато – великий комбінатор усіх часів, який задумав чергову масштабну авантюру.

Ця динамічна і весела комедія захопить вас курйозними ситуаціями і яскравою, як завжди, грою Жана Рено.

8. Від родини не втечеш / La ch’tite famille, 2018

  • Рейтинг IMDb: 5.5

Успішний паризький дизайнер Валентин крутиться у вищих колах, пересувається на чудовій машині й живе в престижному кварталі з коханою під стать собі. Модні видання пишуть, що він «дуже талановитий сирота». А тим часом в передмісті Парижа ми знайомимося з веселою сімейкою, яка, схоже, знає про цього блискучого «законодавця меблів» набагато більше.

Ця легка і водночас філософська комедія неодмінно пробудить у вас теплі почуття.