Якщо витрачати час на дрібниці, не залишиться часу на найголовніше …

Якщо витрачати час на дрібниці, не залишиться часу на найголовніше ..
Якщо витрачати час на дрібниці, не залишиться часу на найголовніше ..

Один мудрець взяв порожній глечик і наповнив його доверху невеликим камінням. Зібрав своїх учнів і поставив їм перше питання: «Скажіть, шановні, чи повний мій глечик?» На що ті відповіли: «Так, повний». Тоді мудрець взяв повну банку з горохом і висипав вміст в глечик з камінням. Горох зайняв вільне місце між каменями. Задав мудрець друге питання: «Чи воний тепер мій глечик?» Учні знову підтвердили, що повний. Тут мудрець взяв коробку з піском і його теж висипав у глечик. Пісок просочився крізь горох і камені і зайняв все вільне місце. Ще раз запитав мудрець своїх учнів, чи повний глечик і знову почув ствердну відповідь. Тоді він дістав кухоль з водою і вилив її в глечик до останньої краплі. Засміялися учні, бачачи все це.

Сказав мудрець: «Я хотів, щоб Ви усвідомили, що глечик – це наше життя. Камені – найголовніша складова життя кожного: діти, сім’я, друзі, здоров’я. Горох – це речі, які мати приємно: будинок, робота, машина, цінності та ін. Пісок символізує дрібниці, яких багато в житті будь-якої людини.

Якщо спочатку глечик наповнити піском, не залишиться місця для гороху і, тим більше, для каменів. Так само і в житті: якщо витрачати час на дрібниці, не залишиться часу на найголовніше ..

error: Увага: Контент захищено від копіювання !!