Збережіть цей текст й перечитуйте щоразу, коли опускаються руки

Збережіть цей текст й перечитуйте щоразу, коли опускаються руки
Збережіть цей текст й перечитуйте щоразу, коли опускаються руки

1. Наше життя – досить складне, й абсолютно у всіх. Навіть у дуже успішних та відомих людей відбуваються ті ж біди, що й у кожного з нас. Хоча ми дивимося на їхні світлини в глянцевих журналах й думаємо: «Ось кому-кому, а їм точно гріх скаржитися». Запам’ятайте – ми все одно страждаємо. З однією лише різницею: хтось постійно скаржиться та скиглить, а хтось ховає свій біль. Але те, що життя – це біль, зовсім не означає, що воно водночас не може бути прекрасним. Навіть коли, як сніг на голову, звалюються проблеми й біди, ви все одно можете бути… щасливі. Для цього лише потрібно по-іншому поглянути на те, що з вами сталося.

2. Всім доводиться розчаровуватися в людях. Коли зраджує найкращий друг, або без пояснень кидає кохана чи коханий. У такі моменти серце розривається від болю. Здається, що нікому не можна вірити, і що у вас вже нічого хорошого в житті не буде. Спробуйте поглянути на те, що трапилося з іншого боку. Сприйняти, людей, які вас розчарували, як корисні уроки. Вони зустрічаються на нашому життєвому шляху з єдиною метою – допомогти зрозуміти щось про себе й життя в цілому. Найкардинальніші зміни в нашому житті відбуваються після того, як переживаємо важкі розчарування. Саме вони стають поштовхом для нашого зростання, допомагають приймати правильні рішення.

3. Ми не можемо змінити свого минулого. Наприклад, викреслити той день, коли вирішили зустрічатися з людиною, яка потім розбила вам серце. Або прийняти інше не помилкове рішення. Жорстока правда життя: минуле назавжди залишиться таким, яким було. Але це зовсім не означає, що ви не можете змінити своє майбутнє! Чому минуле має роками каменем висіти на шиї, визначаючи наші сьогоднішні вчинки та впливаючи на нас самих? Те, що ви зазнали краху чи невдачі, – не свідчить про те, що завжди буде так й вже ніяк інакше. Ми самі обираємо свій життєвий сценарій. Тому можна змінити життя в будь-яку хвилину – було б бажання. Залиште минуле в минулому й починайте працювати над своїм майбутнім. З чистого аркуша. З впевненості, що все вийде.

4. Найгірше, що ми можемо зробити для себе – зациклюватися на припущеннях та домислах. Це свого роду «ігри розуму», коли ми починаємо придумувати, чому хтось не привітався, чи не відповів на повідомлення, або нас неспроста не підвищують по службі. Замість того, щоб займатися цим марним заняттям – навчіться жити сьогоднішнім днем та насолоджуватися кожним його моментом. Не заморочуйтеся, а просто живіть. Дозвольте часу відповісти на всі питання. Коли ви починаєте робити це замість нього – лише ще більше заплутується і розчаровуєтеся.

5. Той факт, що щось прекрасне в вашому житті пішло безповоротно, зовсім не означає, що не випаде щось інше – ще краще. Життя – це рух вперед та прогрес. Зрештою, все складається добре. Хвороби – виліковуються, проблеми – вирішуються. Потрібно вірити та сподіватися – і щастя прийде.

6. Навіть коли вам здається, що все дуже погано, будьте вдячні. Як би це дико не звучало. Починайте свій день зі слів подяки. За те, що ви прокинулися, на відміну від тисяч людей на планеті, для кого сонце так і не зійшло. За те, що здорові й можете ходити власними ногами. За те, що живі й здорові ваші близькі та друзі. Просто за життя! Адже воно – прекрасне! Найпростіший та найефективніший спосіб позбутися негативних думок – це дякувати долі за всі ті речі, які у вас є. І чинити так щодня!

7. «Все й одразу» – буває лише в казках та дешевих мильних операх. Деякі речі вимагають часу. Багато з них – довгих місяців чи навіть років. Той факт, що у вас щось не вийшло цієї ж миті зовсім не означає, що вже не вийде ніколи. Терпіння, й тільки терпіння. Це основна формула успіху та мудрого підходу до життя. Варто зрозуміти, що все, що задумали, про що мрієте – обов’язково здійсниться. Якщо працюватимете над цим й зберігатимете спокій. Всьому свій час.

8. Якби не було ночі, то ми б ніколи не змогли милуватися зірками на небосхилі. Темні й страшні дні трапляються в житті кожного. Неприємності на роботі, хвороби дітей, розставання з коханими, зрада… Перераховувати можна до нескінченності. Але всі ці випробування роблять нас лише сильнішими. Іноді необхідно пройти крізь біль та відчай, щоб відкрити в собі те, що заховано дуже глибоко. Те, що зробить нас кращою версією себе. Тому не бійтеся ночі. Адже після неї обов’язково настає світанок. І він – прекрасний!

9. Люди, з якими проводимо час, впливають на нас набагато сильніше, ніж можна уявити. Навіть якщо ви цього й не помічаєте.

Якщо поруч позитивні люди, то вони надихають вас, й для негативних думок, просто не залишається ні місця, ні часу. А ось негативні – діють конструктивно. Їх вічне ниття і критика всіх й за все – краде наше щастя. Крапля за краплею. Тому порада одна: біжіть від них якомога далі!

10. Для того, щоб життя було щасливим – одного бажання мало. Слід змінити своє мислення. Негативні думки схожі на бур’яни. Вони ростимуть до безкінечності, поки ви не «повириваєте» їх всі до одного. Тому намагайтеся мислити завжди позитивно. Женіть геть негатив та все, що тягне назад, не дає рости й розвиватися. Думайте завжди про хороше. І воно – прийде. Головне – «регулярно прополювати бур’яни»!

Джерело