Звичка бути бідним! Розберемось, що зло насправді – багатство чи бідність? Причина у мисленні та звичці!

Звичка бути бідним! Розберемось, що зло насправді – багатство чи бідність? Причина у мисленні та звичці!
Звичка бути бідним! Розберемось, що зло насправді – багатство чи бідність? Причина у мисленні та звичці!

Якщо провести соціальний експеримент і роздати однакову кількість грошей бідним і багатим, то через деякий час багаті стануть ще багатшими, а бідні ще біднішими! А причина, на мій погляд, у мисленні та звичці! Звичкою бути бідним! Гроші зло або не зло? Розберімось, що зло насправді – багатство чи бідність?

Гроші самі по собі нічого поганого людям не роблять, а от люди через грошей багато лиха наробили. То чи винні гроші в тому, що люди не можуть керувати ні собою, ні грошима? Думаю, ні! А от злидні – це зло! Бідність не порок звичайно, і бідним бути не соромно, соромно бути дешевим! (хто сказав не пам’ятаю).

Мислення бідності та багатства мислення

А ще в бідності є свої звички. І я завжди говорила, що бідність дуже сильно розбещує людей, набагато більше за багатство. Багатство вимагає відповідальності, сили духу, волі, творчості та багато ще чого. Злидні знімають з тебе всю відповідальність і зобов’язання. Як великі гроші, так і їх повна відсутність дає свободу.

Які звички формують мислення бідності?

1. Відкладати на чорний день.

Одна моя клієнтка розповідала, як її бабуся лаялася, що вона витрачає гроші на подорожі, а на смерть не збирає. Дівчині лише 30 років.

Чорний день – це коли всі в чорному, тобто смерть. В інших культурах, можливо, це спочатку мало інше значення, але у нас чорний – це траур.

Тому відкладати на чорний день – притягувати нещастя, та й узяти гроші потім, теж кликати біду, як старі люди кажуть. Коротше, погана звичка. Якщо хочете збирати та є що, збирайте на певні цілі, тоді Всесвіт буде допомагати! До речі, ця дівчина після нашої роботи вже переїхала жити в інше місто, про яке мріяла і зустріла свого чоловіка!

2. Постійно економити, шукати де дешевше, радіти коли заощадив на собі!

Так ми показуємо Всесвіту, що нам подобається відмовляти собі, він думає, раз нам так радісно від економії, то треба посилити цю радість і, наприклад, урізати зарплату. У Всесвіту гарне почуття гумору.

3. Купувати не те, що хочу, а те що по кишені.

Часто така звичка закладається батьками, коли вони економлять на дітях, адже все одно виростуть, навіщо купувати гарні речі й т. д., а діти розуміють це як – я не гідний мати те, що хочу. А ставши дорослими, продовжують транслювати таку установку у Всесвіт. Всесвіт, енергія безумовної любові працює за законом тяжіння, і підсилює наші щирі переконання і бажання – ну недостойний, тоді ще підвищимо ціни, щоб взагалі ніколи не купив. Але можна і по-іншому, коли на вебінарах ми вивантажуємо з підсвідомості установку – я недостойний, відразу починають надходити гроші й подарунки з різних джерел!

4. Звичка скаржитися на життя при кожному зручному випадку!

Таким людям я кажу: будете жити так, як прибідняєтесь. Чи такі ви нещасні й бідні насправді, як хочете здаватися? Вам нема чого їсти, ніде жити, ви інвалід? Коли ми говоримо, що немає грошей, то мимоволі маніфестуємо це як своє бажання, причому яке вже виповнилося, і у відповідь отримуємо 33 нещастя. Але часто в основі цієї звички лежать негативні переконання: коли я скаржуся. мені співчувають, допомагають. І з цим переконанням ми на вебінарах розлучаємося в першу чергу!

5. І найважливіше – уникнення відповідальності!

В тому, що я бідний, винні всі, крім мене! Уряд, президент, начальник дурень, батьки, бо жили бідно, діти дармоїди й т. д. і т. п. Одного разу до мене на консультацію записувався чоловік із запитом про гроші. І в розмові сказав: а ви що вважаєте, що це не президент винен, що я так погано живу. Довелося розчарувати людини, пояснити, що президент про нього, швидше за все, і не знає, тому треба самому вибиратися, щось робити, ну або на крайній випадок розповісти президенту 🙂

А що ж робити, якщо такі звички сформувалися і що треба робити, щоб почати багатіти? Про це розповімо далі!

Бідність – це погана звичка, яка складалася не одне покоління. Але з іншого боку, від будь-якої звички можна позбутися за 21 день.

Отже, лайфхак як сформувати звичку жити в достатку.

Витрачайте гроші з вдячністю, до себе за те, що гроші створили; до продавців, що у них є те, що ви хочете купити; до Всесвіту, за всі можливості. Почніть вести щоденник подяк і будете притягувати цю потужну енергію у своє життя!

Прихід грошей пов’язаний з обсягом енергії, яку ви здатні згенерувати й впустити у своє життя. Грошова стеля безпосередньо залежить від енергетичного потенціалу, а це не що інше, як воля, дух, віра в себе і свої сили, ну і звичайно самопочуття на рівні фізичного тіла, якщо у вас немає сил, то витримати грошову енергію складно.

Проаналізуйте, на що ви витрачаєте свою енергію? На обурення ситуацією або на творчість? На мрії й планування майбутнього або розумову жуйку минулого, контроль інших людей? Чи достатньо у вас фізичної активності та енергоємне у вас харчування? Тренуйте волю, підвищіть фізичну активність!

І пам’ятайте де увага, там і енергія! Направляйте увагу на майбутнє, на перетворення цього, на творчість, багатство ідей теж може призвести до багатства.

Візьміть на себе відповідальність за себе і свої гроші! Роберт Кійосакі говорить про те, що мислення мільйонера відрізняє в першу чергу відповідальність. Багата людина не вважає, що йому хтось повинен створити гроші, вона сама їх створює. Бідна людина боїться взяти на себе відповідальність і знаходиться в залежності від того, хто може дати їй грошей.

Спробуйте 1 місяць вести облік своїх витрат і доходів, почніть відкладати хоча б 20 гривень на день, так мозок буде звикати, що у вас є гроші на заощадження. Перестаньте звинувачувати інших у тому, що у вас немає грошей. Щоразу запитуйте себе, що я сьогодні зробив, щоб стати багатшими, підвищити свою енергомісткість.

Пам’ятайте, що гроші приходять до нас від людей. І тут важливо як ви ставитеся до людей і що ви думаєте про гроші людей. Якщо ви погано думаєте про людей, вони не йдуть з вами на контакт, якщо ви думаєте, що у людей немає грошей, то до вас будуть приходити саме такі люди. Фокусуйтеся на успішних, вивчайте їх досвід, шукайте нові знання.

Перестаньте скаржитися і говорити що грошей немає, витрачайте гроші саме на себе, тіште себе хоча б через дрібниці. Адже коли ви витрачаєте гроші на інших, мозок перестає створювати гроші і йде в режим енергозбереження, падає енергія, а за нею і фінансова місткість.

Не думайте про те, що буде, якщо грошей не буде. Якщо зловили себе на страху, скажіть три рази: скасовую, скасовую, скасовую! Гроші є завжди, і в нашому світі грошовий достаток. Їх треба тільки взяти, а способів взяти багато. Коли ви дозволите собі отримувати гроші просто так, заробляти іншим способом, гроші почнуть йти з різних джерел. Підтверджено моїми клієнтами не раз!

І найголовніше, щоб почати жити по-іншому, почніть робити інші дії!

Робіть інші дії 21 день і самі не помітите, як зміниться життя! Тільки почніть не завтра, а прямо зараз.Так, і дії повинні бути надихаючими для вас!

Напишіть, прямо зараз:

1) що вас не влаштовує в житті

2) як хочете, щоб було

3) уявіть, що у вас це вже є, сфокусуйтеся на цьому почутті, запам’ятайте його

4) підкріпіть це почуття дією, це повинна бути дія з інтуїції, нова дію, надихаюча вас, прислухайтеся до Всесвіту і він вам підкаже!!

5) Всі ви на шляху до достатку!

Звичка бути бідним! Розберемось, що зло насправді – багатство чи бідність? Причина у мисленні та звичці!
Звичка бути бідним! Розберемось, що зло насправді – багатство чи бідність? Причина у мисленні та звичці!

За матеріалами