10 помилок у гардеробі, які переслідують чоловіків

10 помилок у гардеробі, які переслідують чоловіків

Мода змінюється кожного дня, а стиль залишається. Зустрівши людину вперше, легко можна зауважити деталі її зовнішності. До прикладу, 52% жінок зізналися, що оцінюють чоловічу індивідуальність за взуттям, яке ті носять. І взуття — не останній модний аксесуар, на який звертають увагу. Звісно, єдиного універсального “модного луку” немає, проте є певні базові штрихи, завдяки яким сильна половина людства має більш модний і звабливий вигляд.

10 помилок у гардеробі, яких чоловікам варто уникати.

1. Ви носите класичну сорочку незаправленою

Всі класичні сорочки, а білі особливо, мають носитися з класичними штанами. Тобто, якщо хочете мати модний вигляд, ніколи не одягайте її незаправленою з джинсами чи штанами іншого типу. Для більш кежуал-луку оберіть кольорову сорочку приталеного покрою.

2. Не носите шкарпеток

Без шкарпеток дозволяється носити лише пляжне взуття і відкриті сандалі. Впродовж дня ноги пітніють, взуття поглинає піт і так псується. А ще й неприємний запах… Якщо не хочете демонструвати верхню частину шкарпетки, оберіть шкарпетки-сліди: остання покривають стопи, але не щиколотки. Так створиться і модний “босий” лук, і ноги не будуть страждати від поганого запаху і поту.

3. Носите сорочку неправильної довжини

Сорочка — прекрасний варіант на кожен день: багато чоловіків обирають подовжені варіанти цього одягу, щоб прикрити недосконалості тіла. Проте такі сорочки мають заправлятися в штани (тому мають таку довжину). Отож, щоб зробити вигляд не таким офіційним обирайте коротші вироби. Правило для чоловічої сорочки каже таке: ззаду сорочка не має опускатися нижче зап’ястя, спереду — зупинитися на рівні кишені штанів.

4. Не враховуєте тип фігури при виборі краватки

Правило каже, що правильна краватка не повинна бути ширшою за 9,5 см і плавно спускатися трохи нижче пряжки поясу. Проте при виборі цього аксесуару варто взяти до уваги тип фігури й одяг, з яким ви його носитимете.

Часто чоловіки худорлявої статури обирають занадто довгі краватки — так їх фігура стає дещо неохайною. Тому такий аксесуар годиться насамперед припасувати до статури, врахувавши й еталонні поради.

5. Розщіпаєте занадто багато ґудзиків на сорочці

Таке рішення геть не грає на вашу користь (а ще і якщо ви працюєте на серйозну фірму, де суворий дрес-код), але й світити голою шкірою теж не варто.

Для вишуканого і вільного вигляду варто розщепити 1-2 ґудзики на комірці. Якщо ідете на неофіційний захід (шашлики), дозвольте собі розщепити ще й два нижні. Але пам’ятайте, що сильно оголювати груди годиться лиш на пляжі!

6. Носите забагато аксесуарів

Багато чоловіків хочуть за один раз поєднати всі аксесуари: годинник, браслети, капелюх, краватку, пояс і затискач для краватки. Пригадайте, що мати гарний смак — це вміти поєднати всі маленькі деталі в одному образі, не перевантаживши його. Краще оберіть кілька улюблених аксесуарів, які прикрасять зовнішність і підкреслять ваші сильні якості.

7. Купуєте мішкуваті джинси

Джинси, які чудово вам пасують, — незмінна й обов’язкова річ гардеробу, адже підходять майже для будь-якої події. Тому дуже важливо обрати правильну пару джинсів, які відповідають фігурі. Повнотілим чоловікам радимо обрати джинси з матньою, а худорлявим — з класичними штанками, вони їм більше підійдуть.

Просто запам’ятайте: якщо ви надто худорлявий або повнотілий, не варто обирати дуже широкі штани — так ситуація може лише погіршитися. Вони надто вільні, не підкреслюють ваших позитивних сторін та й не сприяють стилю.

8. З-під сорочки видніється футболка

Єдина причина, чому чоловіки одягають футболку під сорочку — уберегти сорочку від плям і поту. Цей елемент одягу вважається спідньою білизною, а за всіма правилами етикету спіднє краще напоказ не виставляти! Ба більше — футболка зі споду сорочки створює додаткову горизонтальну лінію, порушує пропорції вашого тіла. Якщо остання ще й не збігається з кольором вашої шкіри, образ набуває ще й додаткових барв.

9. Неправильно защіпаєте ґудзики на піджаку

Правила защіпання ґудзиків на піджаку доволі прості. Якщо носите піджак з одним ґудзиком — залиште його не защепленим, коли сидите, і защепіть, коли встаєте зі свого місця. Піджак з двома ґудзиками — лише нижній. А з піджаком на 3 ґудзики варто дотримуватися правила: “іноді — завжди — ніколи”. Тобто завжди защіпається середній ґудзик і перший за бажанням.

10. Купуєте вироби низької якості

Якщо не хочете викидати купу грошей на гарний одяг, замість поліестеру придбайте одяг з натуральних тканин, таких як бавовна. Синтетичні волокна легко втрачають форму після прання і розтягуються.

Такі речі мають неприродній блиск, від чого одяг виглядає ще дешевшим і не таким вишуканим. Натуральні тканини дозволяють шкірі дихати, ви менше пітнієте, особливо влітку, а одежа має чистий і охайний вигляд навіть вкінці дня.

Джерело