10 способів зіпсувати собі життя

10 способів зіпсувати собі життя
10 способів зіпсувати собі життя

Я юзер чи програміст власного життя?

Існує безліч смішних історій як про юзерів – звичайних користувачах комп’ютера, так і про програмістів – людей, які створюють комп’ютерну реальність за допомогою написання програм. Завдяки цим історіям ми знаємо, чим ці категорії людей відрізняються одна від одної. 10% програмістів створюють «комп’ютерне життя» для 90% користувачів. Чудово, скажете ви, та ось тільки до чого тут я? І який зв’язок між життям звичайних людей та комп’ютерними програмами?

Можливо, ви здивуєтеся, але зв’язок тут безпосередній. У звичайному житті 90% людей поводяться як користувачі, які дуже слабо розуміють, як функціонує програма під назвою «Життя». Чи доводилося вам намагатися знайти в незнайомій програмі якусь потрібну кнопку? Кожен користувач робить це з різними емоціями: спокій, інтерес, нудьга, роздратування, злість. Хтось налаштований оптимістично, маючи твердий намір знайти потрібну для результату кнопочку. Дехто ж від початку впевнений, що у нього нічого не вийде. Одні справляються самі, інші вдаються до допомоги більш знаючих користувачів або програмістів.

Одні знаходять потрібну кнопку і отримують бажаний результат відразу. Інші безуспішно шукають, зляться, впадають у відчай, звинувачують всіх і вся навколо себе і кричать наліво і направо: «Ця безглузда програма не працює!» Напевно ви не раз зустрічали таких людей.

Так як же знайти цю горезвісну кнопку і отримати бажаний результат замість всіх тих дрібних і великих капостей від життя, яких ми, природно, не хочемо, але неодмінно отримуємо? Та й що це за кнопка така, яку кожен з нас шукає? У кожного вона своя: любов, гроші, блискуча кар’єра, успішний бізнес, здоров’я, щасливе сімейне життя тощо.

Як показує практика, щоб краще зрозуміти те, що потрібно робити, для початку непогано б дізнатися, чого робити ні в якому разі не варто. Тому пропоную вам 10 шкідливих порад, як власноруч зіпсувати своє життя і ніколи не отримати бажаного.

Шкідливі поради

  1. Якомога частіше говоріть про те, що вам не подобається. Погана погода, різноманітні болячки, маленька зарплата, начальник – ідіот, неслухняні діти, нудна робота, жахлива країна – говоріть і думайте про це якнайбільше! Розповідайте про це у всіх подробицях кожному, хто бажає вас вислухати і навіть тим, хто не бажає.
  2. Заздріть. Якщо раптом хтось знайшов свою заповітну кнопку, і його мрія збулася, хіба ви можете за нього порадіти? Та нізащо! Ось коли у вас все збудеться, тоді ви за всіх і порадієте, а поки що ні і ще раз ні.
  3. Применшуйте чужі досягнення. Подумаєш, Танька стала начальником відділу! Так вона дурна як пробка і взагалі, у неї ноги криві.
  4. Ніколи нікому не допомагайте. А то раптом досягнуть результату скоріше  вас! Крім того, ви страшенно зайняті, ви тут в програмі під назвою «Життя» намагаєтеся розібратися.
  5. Дратуйтесь і обурюйтесь з будь-якого приводу. Дозвольте вашому настрою керувати вами так, як йому заманеться. Починайте свій день з похмурого виразу обличчя і бурчання: «Ну ось, ще один дурний і нікчемний день».
  6. Ніколи не кажіть близьким про те, що ви їх любите і цінуєте. Нехай самі здогадуються, адже ви для них і так стільки всього робите.
  7. Ніколи нікому ні за що не дякуйте. Все, що є у вашому житті хороше, сприймайте як належне.
  8. Не смійте радіти дрібницям! Ну як може підняти настрій такій серйозній і зайнятій людині як ви, якийсь дурнуватий сонячний день або автобус, який приїхав вчасно?
  9. Ні з ким не діліться! Ні хорошими подіями – позаздрять ж! Ні, ясна річ, грошима або якимись матеріальними благами! От іще, ділитися з якимись бідняками або хворими невдахами і ледарями!
  10. Живіть, чітко знаючи, що ніяких чудес не буває. Що життя – суцільна несправедливість і вічна боротьба зі світом і іншими людьми.

Якщо ж такий варіант вам не до душі, перепишіть ці правила навпаки і станьте програмістом, творцем власного життя. І ласкаво просимо у світ, де мрії збуваються, цілі досягаються швидко і легко, а щастя заповнює весь ваш простір ! 

Не вірите? Перевірте! 😉

Автор: Марина Щепаняк

10 способів зіпсувати собі життя
10 способів зіпсувати собі життя