10 цікавих фактів про бренд Versace, які ви точно не знали

Versace  – один з найвідоміших та найуспішніших італійських брендів. Він входить до світового модного ешелону і має мільйони прихильників у різних країнах. Велика кількість успішних модних показів, трендові колекції, і клієнти серед зірок Голівуду. Ця модна імперія за короткий час стала легендарною і пізнаваною. Це бренд, який точно знає, чого бажають модники і модниці. Вміння притримуватися трендів та зберігавати свою індивідуальність стало запорукою його успіху.

Італійський бренд має цікаву та захопливу історію, але багато чого з неї не відомо широкому загалу. Тому можливо саме час познайомитися з ним ближче? Ми зібрали 10 цікавих фактів про бренд Versace та його засновника Джанні Версаче.

Факт №1

Емблема модного будинку Versace може здатися досить дивною для тих, хто далекий від міфології. Насправді все дуже просто. Вона є прототипом образу медузи Горгони. Остання вважається символом рокових чар, які можуть загіпнотизувати та підкорити з одного погляду кожного. Багато експертів вважають,  що колекції Джанні Версаче можна віднести до італійського бароко.

Факт №2

Першими променями слави італійський бренд зобов’язаний Сінді Кроуфорд, Клаудіа Шифер, Карлі Бруні. Самі ці красиві дівчата демонстрували вишукані та стильні моделі відомого дизайнера на подіумах. Цікаво, що саме Джанні Версаче приписують авторство терміну «топ-модель». Перед кожним показом модельєр пророблював кожну деталь у образі, навіть музикальний супровід. Відомий виконавець Елтон Джон неодноразово створював музичні композиції для демонстрації модного одягу бренду.

Факт №3

Продовжуючи тему музики та моди хочеться згадати ще один цікавий факт. Елтон Джон в тандемі з Джанні Версаче створили сучасну оригінальну інтерпретацію Аїди. І за це дизайнер навіть отримав нагороду.

Факт №4

Одяг від Versace – це пряма вказівка на статус людини, її відношення до певного сегменту населення. Коли Джанні Версаче презентував свою пілотну колекцію прикрас, Моріс Бежар виказав цілковите захоплення нею. Він підкреслив, що коли одні модельєри лише кажуть «а», то Джанні Версаче вже подолав шлях від «а» до «я». Моріс Бежар дивувався наскільки швидко свої ідеї дизайнер може реалізовувати на ділі.

Факт №5

В 90 – х роках, у Джанні Версаче діагностували ракову пухлину. Але дизайнер вчасно звернувся до клініки і успішно поборов онкологію. Не дивлячись на хворобу, кутюрье не полишав роботи і не давав собі можливості впасти духом.

Факт № 6

Нетрадиційна орієнтація італійського дизайнера – гучне питання, про яке здається не говорив хіба що ледачий. Про це писали у відомих таблоїдах, говорили у модних кулуарах. Сам Джанні Версаче спокійно реагував на будь–які випади і не приховував своїх довгих стосунків з Антоніо Даміко. Останній працював у модному будинку Versace займаючись розробкою спортивної лінії.

Факт №7

Джанні Версаче також займався розробкою костюмів для відомих фільмів. Серед них «Шоу гёрлз», «Балет заради життя», «Суддя Дред». Впевнено можна сказати, що одяг від італійського дизайнера ідеально доповнив ці картини.

Факт №8

Як відомо, Джанні Версаче загинув трагічно 15 липня 1997 року. Його було жорстко вбито на власній віллі. Зловмисник знав, що дизайнер буде сам прогулюватися у той час на своїй приватній території. Загибель відомого кутюрье стала справжньою трагедією для всього модного світу. На його похорон з’їхалися усі зірки Голівуду, представники фєшн індустрії та прості прихильники його творчості.

Факт №9

Після загибелі дизайнера, його статки та модна компанія перейшли його сестрі Донателлі і племінниці Аллегрі Версаче. Донателла Версаче гідно продовжила справу свого відомого брата. Вона займається випуском нових колекцій, проводить модні покази.

Факт №10

В наш час вілла, на якій загинув італійський дизайнер вже не належить родині Версаче. Зараз нею володіють не менш відомі люди, а саме подружжя Бекхем.

Впевненні, що з нашого матеріалу ви дізналися багато цікавого про італійський бренд та дизайнера Джанні Версаче. Неповторний стиль, вишукані моделі, актуальні тренди – все це об’єднано у кожній речі, що створення під лейблом Versace.

Дякуемо за допомогу в підготовці матеріалу інтернет-магазину Modoza.com.