You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

17 сучасних скульптур, які можна полюбити

Подорожуючи по інших країнах, неможливо не звернути увагу на роботи талановитих скульпторів, які створюють зі шматка каменю і металу справжній витвір мистецтва. У цій збірці ми вирішили розповісти вам про кращі шедеври людської фантазії, які прикрасили вулиці міст по всій земній кулі.

Поет Міхай Емінеску, Румунія

1

Ім’я Міхая Емінеску сьогодні вважається святим для будь-якого румуна або молдаванина. На честь нього і встановлена ​​ця скульптура, яка стає ще прекраснішою на заході.

Мустанги Лас-Колінас, США

2

Розмір бронзових мустангів в півтора рази більший їх натуральної величини. Основна ідея скульптури – передати рушійну силу, ініціативу і розкутий дух, які були притаманні Техасу в період його освоєння.

Розширення, США

3

Це дивовижна композиція зараз вважається одним з видатних шедеврів сучасного мистецтва. Скульптор Пейдж Бредлі говорить, що «Розширення» стало підсумком її роздумів про критичне ставлення публіки до скульптур, що зображує людину.

Перехід, Польща

4

Польща – це країна, на долю якої випало безліч труднощів і тягот. Цей пам’ятник присвячений жертвам прийняття закону про воєнний стан.

Гіпопотам, Тайвань

5

Скульптура гіпопотамів в тайбейському зоопарку служить знаком того, як важливо берегти диких тварин.

Черевики на березі Дунаю, Угорщина

6

Пам’ятник розстріляним євреям Угорщини. Він був встановлений в 2005 році.

Свобода, США

7

Міська скульптура Зенос Фрудакіса зображує одну людину, яка виділяється і крок за кроком відділяється від сірої маси осіб, рук і ніг.

Купаються хлопчики, Сінгапур

8

«Купаються хлопчики» є частиною серії пам’ятників «Люди річки», на яких зображений спосіб життя ранніх жителів, які селилися вздовж річки.

Меморіал пам’яті євреям, Краків

9

Стільці нагадують, що в період виселення євреїв у гетто, на вулицю виносилися всі меблі з поселень, щоб ніхто в будинку не сховав немовлят.

Скульптура лосося, США

10

Скульптура лосося в Портленді пробила наскрізь одну з міських будівель.

Леви, Великобританія

11

Чорні леви, створені професійним скульптором Кендрою Хейст, охороняють лондонський Тауер від непрошених гостей.

Скульптура павучихи Маман, Токіо

12

9-метрова скульптура, зроблена з бронзи, нержавіючої сталі і мармуру, з’явилася в 2007 році. «Цей павук – посвята моєї матері, яка була для мене найкращим другом, – говорить скульптур Луїза Буржуа. – Подібно павуку, вона була кравчинею ».

Гігантські коні Келпи, Шотландія

13

Будівництво тривало 7 років. Скульптури досягають висоти в 30 метрів і знаменують собою спадкоємність шотландської промисловості та економіки від коней-ваговозів, тягнуть вагони, плуги та баржі.

Дорога свободи, Вільнюс

14

«Дорога свободи» – це скульптура, присвячена двадцятиріччю відновлення Литовської держави і запрошуюча всіх жителів країни продовжити шлях свободи і єдності.

Телефонні будки, Великобританія

15

Скульптура створена зі списаних червоних телефонних будок класичної моделі К6. Вона знаменує собою символ епохи, яка, на жаль, йде в минуле, бо автомати замінюють мобільні телефони.

Емігранти, Ірландія

16

Великий голод в Ірландії залишив великий слід в історії країни. За ті кілька років голоду вона втратила 20-25% свого населення. Жертвам цього жаху і присвячений пам’ятник у центрі Дубліна.

Закохані дракони, Болгарія

17

Як заявляє автор пам’ятника скульптор Д. Лазарів, казкових персонажів він створив, щоб порадувати малюків – зовсім поруч знаходиться басейн, де тренуються діти.


error: УВАГА: Контент захищено !!