25 фактів, які варто знати про життя

Немає ніякої формули успіху. Однак є уроки, які можна і потрібно отримати з досвіду інших людей.

 Деррік Ханг – успішний канадський підприємець, який раніше займався інвестиціями в банківській сфері. Зараз він є головним керуючим ресурсу Tunezy.com. Концепція Tunezy спочатку замислювалася як «соціальний лейбл», ресурсу вдалося посісти перше місце в національній конференції National Business & Technology Conference ( NBTC ) і обійти інші 32 компанії.

Деррік Ханг поділився своїми думками про те , як досягти успіху в житті. Багато з його принципів варті того, щоб взяти їх за основу кожному підприємцю .

«За кілька місяців до того , як мені виповнилося 25 років , я почав записувати деякі речі, які я встиг дізнатися про життя. Минулий рік був для мене чимось на кшталт американських гірок, я почав бачити ті речі, які раніше не помічав. Я завжди вчився у успішних людей, які вже чогось досягли у цьому житті – у підприємців, юристів, банкірів, навіть політиків. І я зрозумів, що немає ніякої формули успіху. Однак є уроки, які можна і потрібно отримати з досвіду інших людей. Я почав складати список, до якого я ще сподіваюся повернутися в майбутньому і дописати свої нові думки і спостереження. Сподіваюся, комусь він буде корисний і зараз».

1. Ризикуй, поки ти ще молодий. Чим ти стаєш старшим, тим ризикувати складніше. Однак ризики, навіть у молодому віці, повинні бути завжди прораховані.

2. Найважливіше, чого нас вчить школа – це те, як правильно вчитися. Як тільки ви цим опануєте, ви зможете впоратися з усім, що буде стояти на вашому шляху. Ніколи не переставайте вчитися.

3. Краще намагайтеся і терпіть поразку, ніж все життя шкодувати про те, на що у вас не вистачило сміливості.

4. Мрійте про щось масштабне. Життя занадто коротке, щоб жити посередньо.

5. Музика – це найдешевші і найкращі ліки від життєвих проблем. Завантажте в плеєр улюблені пісні, надіньте навушники і йдіть гуляти. Ви відразу відчуєте себе краще.

6. Приєднуйтесь до різних клубів. Організуйте собі максимально соціальні умови, наскільки це тільки можливо. Це допоможе вам зрозуміти людей і зробить вас більш комунікабельним.

8. Починайте свій бізнес в настільки молодому віці, наскільки це можливо. Навіть якщо це продаж лимонаду, він навчить вас важливим бізнес урокам, які ви будете використовувати в своєму подальшому житті.

9. Якщо ви відчуваєте, що скоро зазнаєте невдачі, прийміть її достойно. Знаючи, що інші люди були спостерігачами вашого провалу, це буде стимулювати вас переконати їх у тому, що ви на щось здатні.

10. Спілкуйтеся з різними людьми. Життя не прогнозоване, і ви ніколи не знаєте, що станеться.

11 . Коли життя підкидає тобі лимон, зроби з нього лимонад. І почастуй всіх своїх друзів. Будь оптимістичний. Оптимізм поширюється так само швидко, як пожежа.

12. Успіх не приведе до щастя. Ви повинні відчути щастя перш, ніж станете успішні. Знайдіть те, що зробить вас щасливим. І поки не знайдете, не залишайте пошуки.

13. Багато людей не хочуть починати бізнес через відчуття страху. Успішні підприємці стали тими, хто вони є, дякуючи тому що вони були готові наступати там, де інші б не наважилися. Якщо почуття страху опановує вами, підприємництво не для вас.

14. Оточіть себе людьми, які розумніші за вас. Це єдиний спосіб змінити себе на краще.

15. Тільки ті, хто був з вами під час вашої невдачі, заслуговують того, щоб бути з вами, коли ви святкуєте перемогу.

16 . Ретельно вибирайте те, за що варто боротися. У добі тільки 24 години. Якщо щось не заслуговує вашої уваги, навчіться говорити «ні».

17. Найвигідніша  інвестиція – це вкладення в самого себе. Займайтеся корисним, щоб зробити з себе кращу людини. Купуйте книги і читайте їх. Багато книг.

18. Справжні друзі ніколи не запитають, чому ви зникли. Справжні друзі будуть залишатися для вас справжніми в будь-яких обставинах.

19. Не зраджуйте своїм мріям. Поставте собі мету, зрозумійте, що саме ви можете робити. А потім вирушайте змінювати світ.

20. Роботи вашої мрії не існує. Ви самі повинні створити її.

21. Подорожуйте стільки, скільки ви можете. Після кожної поїздки ви будете розуміти більше про навколишній світ . І у вас з’явиться більше ідей про те, як його змінити.

22. «Дякую» – це найпотужніше слово, що є в словнику.

23. Бог дав нам всі цілі. Не зупиняйтеся, поки не знайдете свої.

24. Світ може здатися великим і страшним. Чим старше ти стаєш, тим краще розумієш одну річ: все, що є в цьому світі – зроблено людьми.

25. Життя не легке. Однак разом з людьми, які вас підтримують, ви пройдете свій довгий шлях.

1350828971_pitannya-pro-sens-zhittya