5 лайфхаків, які допоможуть економити на покупках

5 лайфхаків, які допоможуть економити на покупках

Більша половина сімейного бюджету кожної сім’ї йде на різні покупки. Ми потребуємо їжу, одяг, побутові предметах. Як заощадити на шопінгу?

Вивчіть магазини  
Багато маркетів на один і той же товар ставлять різні цінники. Пройдіться по декількох і порівняйте вартість базових продуктів. Так ви дізнаєтеся в якому магазині економніше скуповуватися регулярно.  

Розпродажі 
Економні люди все купують на розпродажах : від речей до меблів. Сейли допоможуть зберегти левову частку сімейного бюджету. Як на них потрапити? Головні сейли проходять в кінці кожного сезону. Є проміжні: в середині сезону і на свята. 

Складайте список
Чи при купівлі нового одягу чи продуктів. Так ви не наберете зайвого і заощадите кругленьку суму. 

10 способів скоротити витрати на життя

Інтернет-покупки 
На сайтах інтернет-магазинів багато речей коштують дешевше. Справа в тому, що інтернет-магазину не потрібно платити зарплату численним співробітникам і високу оренду приміщення. Ще дешевше купувати на сайтах, де люди самі виставляють товар. Але там легко потрапити на афериста.

Купуйте якісний товар 
Низький цінник – не означає високу якість. На перший погляд здається, що ви економите, купуючи «дешевше». Але по факту вони недовго служать і в кінцевому підсумку змушують вас витрачати більше на покупку ідентичних речей в майбутньому. 5 лайфхаків, які допоможуть економити на покупках