Чорна п’ятниця в Україні та світі 2017: ТОП інтернет-магазинів

Чорна п'ятниця в Україні та світі 2017: ТОП онлайн-магазинів
Чорна п'ятниця в Україні та світі 2017: ТОП онлайн-магазинів

Напевно Ви вже чули про Чорну П’ятницю – головне свято у покупців в США, що відкриває низку різдвяних розпродажів по всій Америці.Чорна п’ятниця – це щорічний грандіозний розпродаж товарів найпопулярніших світових брендів.

За американською традицією, останній день робочого дня ознаменували чорним, тому що багато людей, що беруть у цей день вихідний і відправляються за покупками. З-за цього на дорогах відбуваються величезні пробки, а також, стовпотворіння людей в магазинах і супермаркетах.

Взагалі, Чорна п’ятниця вона зовсім не чорна. Швидше навпаки – це один з найяскравіших днів у році практично для всіх американців.

Для одних – це можливість нарешті придбати дорогу і давно бажану річ. Для других – це шанс заробити, купивши що-небудь на великій знижці і пізніше перепродавши з прибутком на аукціоні. Для третіх – це шанс набрати подарунків до Різдва і Нового Року для сім’ї та друзів. Для справжніх шопоголіків це унікальна можливість придбати стильні речі всесвітньо відомих брендів за найнижчою ціною. Ну а для більшості – це просто хороша можливість заощадити чимало грошенят навіть на самих звичайних покупках.

В Україні теж є чорна п’ятниця. 24 листопада стартує найвідоміша ярмарка знижок Чорна п’ятниця.

Ось ТОП інтернет – магазинів, в яких очікується BLACK FRIDAY:

Ельдорадо

ModnaKasta

MOYO

Krasota 24

Алло

Modoza

Chicco

Ів Роше

Bonprix

Top Secret

Gold.ua

Topmall

Lamoda

City.com

Dormeo

JYSK

 

Приємних Вам покупок ! 😉

Чорна п'ятниця в Україні та світі 2015: ТОП онлайн-магазинів
Чорна п’ятниця в Україні та світі 2017: ТОП онлайн-магазинів