5 правил піца-паті

5 правил піца-паті

Веселі пляжні вечори залишились в минулому. Попереду – тепла осінь, дощі, зимові хуртовини та весняний температурний калейдоскоп. Як зібрати друзів та родичів без зайвих витрат? Влаштуймо піца–паті!

Правило 1. Вдала локація

Безумовно,піцу можна з’їсти в офісі або вдома. Але набагато краще знайти для гостей щось незвичайне. Робимо розвідку, листаємо соцмережі та знаходимо чудові місця для колективного відпочинку:

  • безкоштовні відпочинкові майданчики у парках або біля водойм;
  • розкішні тераси на дахах будинків із неймовірним краєвидом;
  • родео-парки, дріфт-парки, спортивні майданчики;
  • місця у парках з красивим краєвидом або старовинною легендою;
  • печері, гроти, підземелля – для драйву та адреналіну.

Робимо бліц-опрос гостей та віправляємось на узбережжя моря, до Межигір’я або Софієвки. В кожному містечку України є власні чудові локації які варто відвідувати хоч раз у рік.

Правило 2. Зменшуємо витрати

Ваша ідея – лише маленька зустріч друзів, а не весілля. У Києві, Львові, Одесі дуже економить витрати безкоштовна доставка піци Domino’s Pizza: зробили замовлення та чекаєте на кур’єра за півгодини. Нічого не потрібно готувати заздалегідь, піца буде смачною, соковитою, ароматною та на всі смаки.

Правило 3. Дотримуємось трендів

Тренд десятиріччя – еко-френдлі. Відмовляємось від одноразового посуду, приносимо з дому красиві тарілки, бокали. Декоруємо стіл звичайною мішковиною та прикрашаємо паперовими серветками, квітами, гілочками сосни або калини.

Правило 4. Готуємо цікаву програму

Перше правило піца-паті – порівняння різних смаків та начинок , дегустація нових творінь піцайол та піца-батли. Зверніть увагу на пропозиції на сайті Домінос: це вишукані рецепти, делікатесні інгредієнти на незвичайні поєднання.

Якщо не повезло, і ресторану мережі Domino’s у місті немає, можна влаштувати майстер-клас з виготовлення піци за допомогою чоловіків та дітей: це дуже весело та неймовірно зближує родини.

Цікава ідея – відкритий піца-турнір для гостей. Кожен приносить свою піцу, за підсумками спільної дегустації переможець отримує символічний приз.

Правило 5. Ловимо миттєвості

Немає нічого більш цінного, ніж радість сімейного спілкування, відчуття підтримки друзів, комфорту від близькості батьків та дітей. Обов’язково зафіксуєте ці миті! Змонтуйте на комп’ютері цікавий відеокліп про зустріч. Обробіть фотографії та селфі всіх гостей та замовте недорогий фотоальбом із кумедними та чуттєвими фото-шедеврами. Зробіть фотоальбом із відгуками про зустріч на своєї сторінці в соцмережі. Збережіть пам’ять про радість – вона того варта.