5 способів почуватися бадьорим зранку

5 способів почуватися бадьорим зранку
5 способів почуватися бадьорим зранку

Звісно, кожен з нас знає, що для хорошого самопочуття зранку потрібно вчасно лягати спати. І ми чесно, щовечора, намагаємося це зробити, але з цим, у більшості, якось не склалося. Тож пропоную скористатися прийомами, які допоможуть вам зранку прокинутися:

1. Кава

Так, банальна порада, але ж яка дієва. І це доказано не лише всіма вченими світу, які ще й намагаються переконати нас в її шкідливості, щоправда, поки невдало. А й мільйонами людей у всьому світі, котрі зранку не випускають з рук чашку кави. Маленька порада: якщо ви зранку не снідаєте, то каву краще пити з молоком, це пом’якшить її подразнюючу дію на шлунок.

2. Фреш із цитрусових

Він не тільки бадьорить, а й є справжньою вітамінною бомбою, що забезпечить активність і працездатність протягом усього дня. Восени та взимку це ще й бонус для нашого імунітету. Він може бути суто апельсиновим, апельсиново-грейпфрутовим, чи з додаванням ще лимонного соку. Обирайте на свій смак !

3. Зарядка

Цей чудовий спосіб, виконувати який, ми часто лінуємося, хоча він може займати не більше 5 хв. нашого часу. Зарядка щоранку також допоможе підтримувати тіло в тонусі, і вже зранку налаштуватися на продуктивний день.

4. Музика

Жанр чи стиль, може бути на ваш смак. Головне щоб мелодія була активною. Можна увімкнути її під час ранкових зборів, приготування сніданку чи зарядки, яка до речі, від цього стане лише ефективнішою. Якщо ж вам захочеться танцювати, то це навіть зможе замінити зарядку.

5. Контрастний душ

Чудовий спосіб пробудити зранку тіло і голову. Чергування холодної і гарячої води покращує кровообіг в шкірі, що робить її красивою і підтягнутою. А ефект шоку пробудить вас не гірше, та ще й на довше, ніж кава.

Залишайтеся бадьорими на весь день ! 😉

Автор: Рябоконь Анастасія