7 ПРОБЛЕМ, З ЯКИМИ БАНАНИ СПРАВЛЯЮТЬСЯ КРАЩЕ, НІЖ ТАБЛЕТКИ

7 ПРОБЛЕМ, З ЯКИМИ БАНАНИ СПРАВЛЯЮТЬСЯ КРАЩЕ, НІЖ ТАБЛЕТКИ
7 ПРОБЛЕМ, З ЯКИМИ БАНАНИ СПРАВЛЯЮТЬСЯ КРАЩЕ, НІЖ ТАБЛЕТКИ

Банани – це фрукти, які повинні бути включені в дієту кожного. Вони насичені натуральними цукрами і великою кількістю клітковини, яка забезпечує наш організм енергією. Незважаючи на їх калорійність, було доведено, що банани допомагають справлятися з низкою проблем.

Таблетки міцно увійшли в наше життя, але замініть їх на банани.

  1. Гіпертонія. Багатьом людям, які страждають від гіпертонії, не вистачає калію. Солей ж, навпаки, в їх організмі міститься з надлишком. Калій пов’язує солі і видаляє їх з організму. Так що їжте насичені калієм банани і знижуйте свій тиск.
  2. Зниження рівня стресу. Банан вважається кращим «антистресовим» фруктом. Він містить необхідні вітаміни і мікроелементи, що впливають на обмін речовин, який також пов’язаний з рівнем стресу в організмі.
  3. Поліпшення зору. Банани містять вітамін А, який має велике значення для здоров’я очей. Нашому тілу потрібна певна кількість вітаміну А в день, щоб знизити ризик розвитку курячої сліпоти. Жінкам потрібно 700 мікрограмів щодня, а чоловікам – близько 900.
  4. Запори і метеоризм. Банани містять таку речовину, як пектин, який відповідає за видалення важких металів і інших токсинів з тіла. Банани – відмінний пробіотик, стимулюючий процес травлення. Вони також зменшують газоутворення і діють як м’яке проносне.
  5. Допомога при ПМС. Банани містять вітамін B6, який справляє позитивний вплив на рівень цукру і дозволяє знизити негативні симптоми ПМС. Цей вітамін допомагає при здутті живота і зменшує дратівливі зміни настрою.
  6. Депресія. Банани містять триптофан, який збільшує вироблення гормону серотоніну. Хоча банани не допоможуть впоратися з серйозною депресією, з’їдаючи по два фрукта в день, ви позбудетеся від легкого смутку.
  7. Втрата ваги. Банани – дуже смачні солодкі фрукти і при цьому можуть бути легко включені в будь-яку дієту. У бананах міститься багато водорозтворючої клітковини. Коли волокна потрапляють в травний акт, вони вбирають воду і уповільнюють травлення, а, значить, ви відчуваєте себе ситим довше.

За матеріалами