Автобусний тур по Європі всією сім’єю

Тур автобусом – чудова можливість побачити нові міста і країни за невеликі гроші, це Вам скаже кожен тревел експерт. Автобусні подорожі Європою мають ряд переваг у порівнянні з авіатурами і недарма користуються величезною популярністю серед туристів.

Перше питання, яким задаються люди під час планування відпустки, — яку країну відвідати. Адже навколо стільки прекрасних місць і хочеться побачити, як омога більше з них. При цьому потрібно вписатися в свій бюджет і час, відведений для відпочинку. Автобусні тури відмінно вирішують дану проблему. Ваш особистий турагент розкаже що Ви  можете побачити кілька країн і отримати масу неймовірних вражень всього за одну поїздку!

Туристи, які бажають краще ознайомиться з якоюсь конкретною країною, можуть вибирати поїздки в одне місто та країну. 

На що звернути увагу при виборі туру?

Перше, що потрібно враховувати під час планування відпустки всією сім’єю – це пора року. Так-так, це одна із запорук успіху приємного і незабутнього відпочинку. Щоб поїздка була максимально комфортною,спеціаліст по туризму порадить вирушати в подорожі навесні або восени, коли на вулиці ще або вже не холодно і не жарко. У ці пори року європейські міста особливо казкові.

При виборі туру зверніть увагу на наявність в програмі нічних переїздів. У далекі екскурсії туроператори майже завжди включають нічні переїзди з одного місця в інше. Якщо Ви цінуєте свій комфорт і не хочете гуляти новими місцями втомленим після сну в автобусі, тоді вибирайте поїздки, в яких передбачені тільки 1-2 нічних переїзди.

Дізнайтеся звідки буде відправлятися автобус. Майже всі тури Європою починаються зі Львова або Києва. Якщо Ви не проживаєте в цих областях, тоді подбайте про квитки в ці міста заздалегідь, особливо, якщо поїздка планується на час свят.

Як підготуватися до туру на автобусі?

Щоб сімейна подорож Європою на автобусі залишила лише приємні спогади та бажання відправитися в тур ще раз, потрібно до нього добре підготуватися.

Ваш персональний екcперт підкаже що потрібно враховувати під час автобусного туру:

  • Індивідуальна переносимість далеких поїздок. Якщо Ви або Ваша дитина не можете витримати навіть кілька годин в автобусі, тоді краще відмовитися від цього плану.
  • Уважність і дисциплінованість, адже «семеро одного не чекають».
  • Вік дітей. Діти дошкільного віку важче переносять довготривалі подорожі (але все залежить від особливостей саме Вашої дитини)
  • Стан здоров’я. У разі наявності хронічних захворювань перед поїздкою порадьтеся з лікарем.

Отримавши хороші консультації по путівках  в Європу та гарненько спланувавши всі деталі заздалегідь, будьте впевнені, що Ваша відпустка пройде «на ура».

Що брати з собою в подорож Європою на автобусі?

Для комфортної подорожі Європою, радимо брати з собою:

  • Спеціальну подушку для шиї.
  • Зручний одяг та взуття.
  • Воду та їжу для перекусів.
  • Мінімальний набір медикаментів.
  • Антисептик для рук і вологі серветки.
  • Дрібні гроші на каву і їжу на заправках.

Де краще сідати в далекій автобусній поїздці?

У будь-якому автобусі найкомфортнішими вважаються передні місця.

Сідати спереду обов’язково рекомендуємо людям, котрі схильні до закачування.

Найбільш незручні місця – в кінці автобуса, оскільки спинка автобуса не опускається. Але і вони мають свої плюси! Якщо автобус не повністю заповнений, там буде більше простору і навіть можливість лягти на повний зріст.

Сподіваємося, з нашими порадами Ваші подорожі будуть чудовими і комфортними!