Бережіть душевний спокій! Ніколи ні про що не шкодуйте

Бережіть душевний спокій! Ніколи ні про що не жалійте
Бережіть душевний спокій! Ніколи ні про що не жалійте

Не втручайтесь в чужі справи

Більшість з нас створює собі проблеми тим, що занадто часто втручається в чужі справи. Ми робимо це, тому що переконані, що чинимо якнайкраще, і тільки наша логіка правильна. В результаті ми критикуємо тих, хто з нами не згідний і намагаємося направити їх на вірний шлях, тобто на наш шлях.

Не існує двох людей, які б думали зовсім однаково і здійснювали одні й ті ж вчинки. Всі чоловіки та жінки роблять так, як їм підказує серце. Вам не потрібно турбуватися про інших! Піклуйтеся про себе!

Вчіться прощати та забувати

Це найефективніший спосіб досягнення душевного спокою. Ми часто носимо в собі негативні почуття до людини, яка образила нас. Ми забуваємо про те, що образа була нанесена лише одного разу, і постійно підживлюємо наше невдоволення. Все це призводить до того, що ми зажди “розчісуємо одну і ту ж рану”. Життя занадто коротке, щоб витрачати його на всякі дрібниці. Пробачайте і продовжуйте йти вперед.

Хочете змінити світ – почніть з себе

Не намагайтеся самотужки змінити світ навколо Вас, навряд чи Вам це вдасться. Чи не краще змінитися Вам самим? І тоді навколишнє середовище стане для Вас приємним і гармонійним.

Не відкушуйте більше, ніж можете з’їсти

Найчастіше ми беремо на себе більше зобов’язань, ніж можемо виконати. Ми робимо це для задоволення свого Его. Тому співставляємо свої можливості. Вільний час намагайтеся присвячувати книгам, спорту, хобі.

Ніколи ні про що не шкодуйте

Неможливо все розпланувати і прорахувати, так як не можна передбачити всіх майбутніх подій. Завжди пам’ятайте, що у Бога є свій власний план.

Якщо у Вас щось не вийде, то в цьому немає нічого страшного. Ви завжди можете виправити свої помилки і досягнути успіху в наступний раз.