Безпечно та ефективно: кому потрібна фракційна лазерна шліфовка обличчя

Гладенька пружна шкіра обличчя, без дефектів та зморшок – мрія жінок різного віку. І заради цього вони готові витрачати багато часу, зусиль і коштів. Однак, на жаль, часто навіть дорого вартісні розрекламовані процедури  та косметика відомих брендів не дають бажаного ефекту.

Однак апаратна косметологія , яка користується все більшою популярністю, відкриває все більше можливостей. Наприклад, відмінно зарекомендувала себе така сучасна методика омолодження шкіри як фракційне лазерне шліфування обличчя. Процедура ефективна та безпечна, завдяки їй можна позбутися не тільки дрібних косметичних дефектів, а також усунути і серйозні недоліки – шрами постакне, колоїдні рубці, зморшки.  Також  можна  скорегувати або й позбутися розширених пор, неестетичних родимок, видалити сліди від шрамів і швів. Метод підходить навіть для ділянок з чутливою шкірою.

Клініка естетики «Genesis» у Львові пропонує якісно, безболісно та безпечно провести фракційну лазерну шліфовку. А результат, який ви отримаєте, часто порівнюють з ефектом після пластичної хірургії. Тут слідкують за інноваціями та активно впроваджують їх у своїй практиці.

Досвідчені лікарі, багаторічний досвід роботи та використання сучасного інноваційного обладнання – ось гарантія бажаного результату. Адже для процедури у клініці Genesis використовують лазерну платформу Pearl Fractional Laser Cutera XEO америнського виробництва, а також пристрій  Lumenis AcuPulse CO2 (виготовлений в Ізраїлі). 

Як діє фракційний лазер

Принцип дії лазера дуже простий – лазерний промінь робить мікроскопічні отвори в шкірі, і це стимулює природний процес регенерації епідермісу. А там, де були пошкоджені клітини, утворюються здорові та молоді. Приємні зміни ви побачите вже після першого сеансу, однак для досягнення бажаного результату варто пройти повний курс.

Процедура підходить для всіх типів шкіри, немає вікових обмежень. Крім того, має омолоджуючий ефект, адже дозволяє позбутися зморшок навколо очей, шиї, у зоні декольте, веснянок, пігментних плям. Зазвичай тривалість процедури залежить від особливостей проблемної ділянки. Якщо потрібна обробка обличчя, то зазвичай сеанс триває не більше 30 хвилин. Перед початком процедури використовують анестезію.

Ефект помітний вже після першого сеансу, процедур має бути як мінімум три. А між ними має бути перерва – хоча б місяць. Однак після повного курсу ви отримаєте молоду, здорову і пружну шкіру, яка сяє здоров`ям і красою.

Хоча процедура безпечна і фактично не має протипоказань, все-таки деяким категоріям пацієнтів варто утриматися. Насамперед це вагітні жінки та годуючі мами, ті, хто страждають від епілепсії, алергії. Також не рекомендовано проводити процедуру під час наявних запальних процесів на шкірі обличчя (різні дерматити, акне в  стадії загострення). Крім того, процедуру варто відкласти, якщо ви проходили хімічний пілінг обличчя менше 2 тижнів тому.

Після лазерного фракційного шліфування шкіри ефект зберігається тривалий час, навіть 4-5 років. Але все залежить від особливостей шкіри та методів догляду за нею. Тому хоча б один раз в рік процедуру варто повторити. Це дозволить зберегти ефект ще довше!

 Особливості догляду після омолодження

Так, після процедури лазерного фракційного шліфування варто уникати прямого сонячного проміння, перепаду температур. Перші 3-4 днів варто використовувати тільки зволожуючий крем. Протягом 5-6 днів варто  відмовитися від відвідин сауни, бані. А засмагати на пляжі або в солярії можна через 30 днів. Але при цьому не варто забувати користуватися засобами із захистом від ультрафіолету.

 За допомогою форми на сайті клініки «Genesis» у Львові ви можете зв`язатися з адміністраторами, які дадуть вичерпні відповіді на всі ваші запитання. Звертайтеся!