Безпека, комфорт та тривалий ефект: чому варто обрати лазерну епіляцію у Львові

Безпека, комфорт та тривалий ефект: чому варто обрати лазерну епіляцію у Львові
Безпека, комфорт та тривалий ефект: чому варто обрати лазерну епіляцію у Львові

Ефективно і надовго видалити небажане волосся з різних частин тіла – мрія багатьох жінок. Саме тому лазерна епіляції користується все більшою популярністю. Адже цей спосіб дозволяє досягти чудового ефекту без болю і неприємних відчуттів. 

Безпека і комфорт пацієнта  – головне під час процедури. Крім того, цей спосіб набагато ефективніший, ніж воскова депіляція, шугаринг чи звичайна бритва. А щоб досягти кращого результату, потрібно пройти цілий курс. 

Лазерна епіляція – один з напрямків роботи студії краси  та здоров`я Тетяни Луцик. Багаторічний досвід та інноваційне обладнання – гарантія гладенької шкіри без зайвого волосся.  Фахівці центру використовують імпульсний діодний лазер MeDioStar NeXT. Це обладнання нового покоління, яке не лише руйнує цибулину волоска, а й сповільнює ріст. Навіть якщо у вас чутлива шкіра, ви можете використовувати цей метод. Після процедури на шкірі не залишиться рубців чи шрамів, навіть на дуже делікатних ділянках (на обличчі, під пахвами). А ще лазерна епіляція цілком безпечна для внутрішніх органів. 

Крім того, у закладі ви можете скористатися послугами косметолога. Як показує досвід, косметологія Львів  https://tetyanalutsyk.com.ua/  – популярний напрям роботи. Адже здорова шкіра обличчя без висипань, зморшок та інших недоліків. Тут можна отримати консультацію спеціаліста та пройти курс лікування. Швидко, безпечно та ефективно!

Кілька корисних порад

Лазерна епіляція Львів https://tetyanalutsyk.com.ua/lazerna-epilacia – вдала ідея для тих, хто цінує час і гроші. А якщо ви запланували пройти курс, то для того, щоб підсилити ефект, варто дотримуватися простих рекомендацій:

  • Який душ приймати.  Фахівці радять відмовитися від гарячої води і контрастних температур на деякий час після епіляції лазером. Найкраще приймати душ, коли вода злегка тепла. Тоді шкіра буде гладенька, без почервонінь і подразнень. 
  • Відмовтеся від сауни. Не уявляєте життя без сауни, джакузі, басейну і часто їх відвідуєте?  Найкраще на 3 доби після процедури відмовитися від відвідування таких закладів. Адже водні процедури впливають на чутливість шкіри. А якщо шкіра повернеться до звичного стану, ви зможете повернутися до звичних процедур.
  • Відпочинок від макіяжу. Це порада для тих, хто вирішив зробити лазерну епіляцію на ділянці обличчя. Після процедури шкіра стає чутливішою до хімічних речовин. Тому на 2-3 доби після епіляції варто відмовитися від макіяжу. А в ці дні краще використовувати лише зволожувальний крем на гелевій основі. 
  • Уникайте фізичних навантажень. Інтенсивне потовиділення, підвищена температура тіла роблять шкіру чутливішою і викликають додатковий стрес. Якщо ви займаєтеся спортом, то до звичних тренувань варто повертатися за кілька днів.

Не нехтуйте цими простими рекомендаціями, щоб мати здорову і гладеньку шкіру. А команда фахівців готова докласти максимум зусиль, щоб ви отримали кращий результат!