Чоловічі стрижки для довгого волосся

Чоловічі стрижки для довгого волосся
Чоловічі стрижки для довгого волосся

Стереотип про одноманітність довгих чоловічих стрижок і зачісок вже давно застарів. У сучасних молодих чоловіків є величезний вибір модних варіантів оформлення свого волосся. Особливо в останні роки набувають популярності стрижки для довгого волосся. В нашому матеріалі ми зібрали для вас найактуальніші чоловічі стрижки для володарів довгого та середньої довжини волосся а, будь-яку з представлених нижче зачісок ви зможете реалізувати в барбершопі BELAЯ BORODA (https://belaboroda.com.ua/).

Чоловіча стрижка довгий боб

Ця модна стрижка передбачає обрізання довгого волосся однієї довжини до плечей або нижче. Підходить як для прямого, так і для кучерявого волосся. Стрижка довгий боб вважається однією з найпопулярніших для чоловіків з довгим волоссям, адже за нею легко доглядати, а також просто самому укладати волосся. Досвідчені перукарі рекомендують вибирати довгий боб чоловікам з густим волоссям, адже тоді стрижка буде виглядати більш структурованою. Завдяки тому, що довге волосся обрізається на одній довжині боб можна носити в розпущеному вигляді (довгі пасма можна розділити посередині або зачесати їх назад за допомогою стайлінгових засобів) або закладати його в хвостик.

Топ-нот

Стрижка топ-нот зараз дуже популярна серед молодих чоловіків, які стежать за тенденціями моди. Для створення цієї зачіски волосся на потилиці та скронях вистригають дуже коротко (інколи майже під нуль), а на лобовій частині та маківці голови залишають довге пасмо, яке потім зачісують назад і зав’язують у хвостик або пучок. Модний топ-нот підкреслить виразні риси обличчя і буде гарно дивитись як на густому, так і на рідкому волоссі прямої структури.

Чоловічі стрижки для довгого волосся
Чоловічі стрижки для довгого волосся

Чоловіча зачіска на довге волосся в стилі гранж

Чоловіча стрижка в стилі гранж на довге волосся передбачає створення додаткового об’єму за рахунок масивної або асиметричної гривки, нерівномірних кінців та стрижки каскадом по всій довжині волосся на потилиці. Стрижки в стилі гранж яскравіше виглядають на хвилястому густому волоссі, або якщо у вас воно пряме від природи, то спробуйте надати об’єму спеціальними засобами.

Рвані кінці на довгому волоссі

Рвану стрижку на довге волосся повинен виконувати досвідчений барбер, оскільки техніка вимагає віртуозного володіння спеціальною бритвою для створення рваних кінців. Виглядає така гостро модна стрижка досить зухвало, проте чудово доповнює впевнений та ексцентричний чоловічий образ.

Маллет

Пік популярності цієї чоловічої зачіски припав на 80-ті роки, та оскільки зараз всі образи вісімдесятих повертаються у моду знову, то можна експериментувати і з цією стрижкою на довге волосся. Для неї характерні відносно коротке стрижене волосся на передній і бічних частинах голови і довге волосся на потилиці. При цьому на потилиці довге волосся вистригають особливим каскадом, створюючи вигляд водоспаду або хвоста риби. Найбільше підходить тинейджерам і молодим чоловікам.