Чому варто частіше приймати теплу ванну?

Тепла ванна безпечна та корисна для організму. Якщо вода в ній трохи вища або трохи нижча температури тіла, процедура позитивно впливає на шкіру, волосся, внутрішні органи, загальний емоційний стан. Щоби сповна насолодитися процесом, радимо підібрати приємні косметичні засоби та м’який рушник в гіпермаркеті «АШАН» за посиланням auchan.ua/polotenca/. Але тепла ванна — то не лише джерело задоволення. Вона має цілком корисні властивості як для дітей, так і для дорослих. 

Чому варто частіше приймати теплу ванну?
Чому варто частіше приймати теплу ванну?

Користь теплої ванни

  1. Справляє позитивний вплив на шкіру. Вона так само, як і душ допомагає очистити шкіру від поту, пилу. Та у воді краще розкриваються пори, відбувається більш глибоке очищення, яке попереджає появу акне. Спеціальні добавки дезінфікують, заспокоюють, знімають алергічні реакції зі шкіри. 
  2. Допомагає розслабити м’язи. У теплій воді м’язи розслабляються, покращується кровотік, що згодом знімає біль. Таку процедуру рекомендують робити після важких фізичних навантажень для швидшого відновлення. Якщо додати у воду ароматичну сіль чи ефірні масла, це зменшить відчуття болю, заспокоїть нервову систему. 
  3. Сприяє кращому сну. Розширення кровоносних судин, зняття спазмів, врівноваження емоцій — все це допомагає заспокоїтись і швидше заснути. Якщо додати у воду кілька крапель ромашкового, евкаліптового, лавандового чи трояндового масла (за умови відсутності алергії на ці компоненти), сон буде глибоким та міцним.
  4. Уповільнює старіння. Морська сіль, яку додають у воду під час прийняття ванни, пришвидшує процес регенерації клітин, покращує кровообіг, процеси обміну у тканинах, знімає набряки та підвищує еластичність шкіри. Бажано використовувати сіль без барвників та віддушок. 
  5. Допомагає при схудненні. Вчені довели, що тепла ванна знижує рівень цукру в крові. За рахунок пришвидшених процесів обміну, активізації кровотоку люди, які приймали ванну шість разів на тиждень по 20–30 хвилин, за місяць скидали зайвий кілограм, не змінюючи свого раціону. 
Чому варто частіше приймати теплу ванну?

Подовжити задоволення

Щоби користь від приймання ванни була повною, а задоволення тривало довше, варто правильно завершувати цей процес. Багато хто любить, вийшовши з води, енергійно витиратися рушником. Але якщо він недостатньо м’який, можна пошкодити шкіру, викликати подразнення. До того ж енергійні рухи — це зовсім не те, чого потребує організм після процедури, що розслабляє.

Потурбуйтеся про свіжий м’який рушник після ванни, витирайтеся ним, ніжно промочуючи тіло. Опісля накиньте махровий халат та завершіть ритуал чашечкою улюбленого чаю.