Діти, позбавлені свіжого повітря, дадуть таку кількість бронхітів і загострень алергії, що коронавірус здасться вам милою і привабливою болячкою, – каже Комаровський

Відомий педіатр України доктор Комаровський розповів, що під час карантину прогулянки з дітьми просто необхідні, інакше позбавлення дитини свіжого повітря може обернутися серйозними для нього захворюваннями – бронхітом, тонзилітом, дерматитом, астмою, загостренням алергії, а також розповів про правила прогулянок під час карантину. Про це повідомляється на його сторінці в Facebook.

Потрібно дотримуватися певних умов:

  • Під час прогулянки ви не контактуєте з іншими людьми;
  • Ви маєте можливість залишити власну оселю не вступаючи в контакти з іншими людьми і не облизуючи по дорозі двері, поручні, кнопки і т. д.
  • Ви знаєте, як правильно відкривати двері, як натискати кнопки ліфта, ви маєте з собою санітайзер і знаєте, як ним користуватися, ви готові, зрештою, пройтися по сходах пішки, уникаючи усіма облапаної і в більшості випадків практично не вентильованої кабіни ліфта;

“Звертаю увагу: діти, позбавлені свіжого повітря, дадуть таку кількість бронхітів, тонзилітів, дерматитів, астм, загострення алергії і т. д. і т. п., що коронавірус здасться вам милою і привабливою болячкою”, – сказав Комаровський.