«Ecosoft»: надійні фільтри для води на всі випадки життя

«Ecosoft»: надійні фільтри для води на всі випадки життя
«Ecosoft»: надійні фільтри для води на всі випадки життя

Наше життя важко уявити без питної води. І від її якості та чистоти залежить наше здоров`я, самопочуття та навіть тривалість життя.

Чому воду з крана потрібно фільтрувати? Одразу спадає на думку проста відповідь – бо вона містить хлор. Так, він сповільнює розмноження різних бактерій. А фахівці стверджують: постійне вживання хлорованої води шкідливе для нашого організму. Крім того, він може потрапляти в наш організм разом з технічною водою, якою миємося чи використовуємо для прання.

Але крім хлору є кілька сотень різновидів речовин, які забруднюють проточну воду. А хвороботворні бактерії та шкідливі мікроорганізми можуть навіть стати причиною різних інфекційних захворювань. Ще один нюанс – на смакові якості води з крана впливає і джерело, звідки вона поступає в систему. У деяких місцевостях може бути підвищена лужність води, великий вміст заліза, магнію. А в деяких випадках вода може навіть не підходити для вживання чи приготування їжі. Вирішити ці проблеми  допоможе якісний фільтр для води. Крім того, виробники пропонують фільтри, які очищують воду, але й пом’якшують її.

Фільтри для води пропонує компанія «Ecosoft». Вона займається виготовленням фільтрів 29 років, а серед клієнтів є жителі понад 60 країн світу. Одна з переваг співпраці з компанією – вигідні акції та знижки. Так, зараз діє знижка 15% на фільтр зворотного осмосу з мінералізатором. Зі знижкою 15% можна придбати  комплекти для фільтрів зворотного осмосу. Якісні фільтри для різних потреб!

«Ecosoft»: надійні фільтри для води на всі випадки життя
«Ecosoft»: надійні фільтри для води на всі випадки життя

Важливі критерії вибору фільтра

Фахівці стверджують, що потрібно враховувати кілька критеріїв під час вибору фільтра для води. Тільки тоді можна знайти оптимальний варіант. Зокрема, варто врахувати місце розташування фільтра, середній об`єм витрати води, а також – бажаний ступінь очищення. Варто врахувати і фінансові можливості. Пам`ятайте, що розрекламовані бренди – це не завжди кращий вибір. Обирайте перевірені компанії, які працюють багато років!

Завдяки простим підрахункам ми отримаємо такі цифри: оптимальний об`єм води, який вживає одна людина на добу, – це – 1,5 – 2 літри. Також варто врахувати воду для приготування рідких страв та напоїв (чай, кава, компоти). Тому в середньому сім`ї з трьох осіб потрібно 270 літрів воли. Можна придбати проточні очисні прилади, ресурс яких становить близько 8 тис. літрів. Потужність фільтрів зворотного осмосу становить близько 6 тис. літрів.

Крім того, не варто гонитися за максимальною продуктивністю. Адже, як показує практика, картриджі мають певний термін їх використання. І за певний період часу вони потребують заміни. У фільтрах-глечиках картридж може служити до 3 місяців, але зазвичай його потрібно змінювати частіше. У системах зворотного осмосу нижні  фільтри потрібно змінювати раз в рік, а верхні – раз в два.

«Ecosoft»: надійні фільтри для води на всі випадки життя
«Ecosoft»: надійні фільтри для води на всі випадки життя

До речі, якщо ви сумніваєтеся, який фільтр вибрати, проведіть лабораторну експертизу води. Завдяки їй можна отримати точну інформацію про рівень жорсткості води. Наприклад, якщо рівень жорсткості невисокий, підійде проточний фільтр для води. Якщо вода достатньо жорстка, варто обрати а зворотного осмосу з мембраною, яка не пропускає солі жорсткості.

В інтернет-магазині  «Ecosoft» та  в мережах магазинів наших партнерів ви можете знайти потрібний фільтр, а також безкоштовно отримати консультацію спеціаліста. В онлайн-каталозі на сайті представлено різні типи фільтрів:  системи зворотного осмосу, проточні фільтри,  фільтри-глечики. Кожен вид ефективний та дозволяє отримати чисту та безпечну воду для пиття.

Обирайте якісні та надійні фільтри від  «Ecosoft»!