«Еко-лавка»: смачні та корисні продукти на всі випадки життя

«Еко-лавка»: смачні та корисні продукти на всі випадки життя

Про користь органічної продукції є багато дискусій.  Так, прихильники здорової їжі віддають їй перевагу. Однак є частина людей, яка вважає, що все це просто реклама і маркетинг. І користі в органіці – мінімум. Тому давайте разом з`ясуємо, чи так це насправді.

Що варто знати 

Так, при вирощуванні органічної продукції не використовують отрутохімікатів, антибіотиків, ГМО, мінеральних добрив, пестицидів, штучних добавок. Всі речовини – природнього походження. Крім того, для органічною продукції є заборонені деякі види обробки, зокрема рафінування, пастеризація, які зменшують вміст поживних властивостей  в продукті.

Процес вирощування органіки нелегкий, адже фермер має мати відповідні дозволи, зокрема сертифікат на землю. Якщо головним напрямком є тваринництво, то важливо також мати відповідні сертифікати і дозволи. Наприклад, органічне м’ясо та молочні продукти отримують від тварин, в раціоні яких не було пестицидів, гормонів росту, антибіотиків.

А для того, щоб поінформувати споживача, на упаковці органічного продукту обов`язково має бути відповідне маркування, а також інформація про орган, який видав цей сертифікат.

Інтернет-магазин Еко-лавка пропонує величезний вибір органічних продуктів: м`ясо, риба, овочі, фрукти. Також в онлайн-каталозі представлено корисні солодощі, бакалію, напої, еко-продукти для вегетаріанців та сироїдів. Тут ви не знайдете випадкових товарів, адже всі вони проходять ретельну перевірку, перш, ніж потрапити в онлайн-каталог інтернет-магазину. Крім того, тут можна придбати косметичні засоби, засоби для догляду за домом, товари для дітей, а також товари для здоров`я.

В чому різниця між органікою та звичною продукцією

Висока харчова цінність, безпека та користь для здоров`я, відсутність шкідливих речовин – ось головний секрет органічної продукції. 

Щоб розпізнати органічний продукт, варто звернути увагу на маркування на упаковці. Крім того, він має мати відповідний сертифікат, який потребує підтвердження кожного року. 

Про органічні продукти побутує багато міфів і вигадок. Дуже часто  прихильників здорового харчування цікавить питання, чи в органічних продуктах справді вміст нітратів менший. Але, як показує практика, все-таки в органіці їх вміст значно менший. Однак багато науковців акцентують увагу на вмісту поживних речовин в органіці. 

 • Так, як показують дослідження в органічному молоці на 70% більше корисних речовин, вітамінів та антиоксидантів. А в органічних овочах і фруктах – на 25% більше вітамінів. В молочних продуктах у 3 рази більший вміст бетакаротину та кислот Омега-3.
 • Так, органіка містить на 50% менше кадмію. Важкий метал має здатність накопичуватися в організмі і може викликати різні захворювання серцево-судинної системи і навіть онкологічні хвороби.  Цей елемент є у хімічних добривах. А оскільки в органіці їх не використовують, то й у цих продуктах його немає. 
 • Нижчий рівень пестицидів. Як показують дослідження, неорганічна продукція містить у 3-4 рази більше залишки пестицидів. 
 • Більший вміст жирних кислот, заліза. Це стосується в першу чергу м’яса, молочних продуктів, а їх поживна цінність залежить від особливостей харчування тварин. 
 • Органічні продукти містять більше антиоксидантів, ніж звичайні. Так, з`ївши одне органічне яблуко ви отримаєте стільки антиоксидантів, що 2-3 звичайних. А ці речовини уповільнюють процеси старіння, захищають шкіру і навіть знижують ризик онкологічних захворювань. 

Ще одна перевага – безпека і контроль якості, адже на кожному етапі виробництва уповноважений орган контролює дотримання всіх вимог і стандартів. 

Органічні продукти відрізняються і смаковими якостями. Погодьтеся, скуштувавши органічне молоко чи овочі, ви більше не захочете повертатися до звичних продуктів.

Кілька аргументів на користь інтернет-магазину «Еко-лавка»

 • Відповідальність. Команда інтернет-магазину усвідомлює, що життя і здоров`я – головна цінність. Тому тут приділяють особливу увагу приділяють якості та безпеці всього асортименту продукції. На сайті є детальні описи всіх категорій продуктів, тому це полегшить процес вибору. Крім того, команда докладає максимум зусиль, щоб всі продукти були доставлені максимально швидко. Якість та  надійність – головні принципи роботи компанії. Всі постачальники, з якими співпрацює компанія, – перевірені, а весь процес контролюється на всіх етапах.
 • Вартість. В онлайн-каталозі представлено великий асортимент товару у різних цінових категоріях, тому тут зможуть придбати продукти клієнти з різними фінансовими можливостями. Крім того, діє система знижок, акції. Тут дорожать своєю репутацією і довірою клієнтів. І це один з головних аргументів, чому варто обирати «Еко-лавку».
 • Величезний асортимент. «Еко-Лавка» — мережа магазинів спеціалізованих на реалізації натуральної та екологічно чистої продукції. Її вирощують у фермерських господарствах.  Однак тут не зупиняються на досягнутому, а постійно розширюють асортимент виробників та партнерів. Тому тут навіть дуже вибагливі гурмани знайдуть щось для себе. Досвідчені менеджери слідкують, щоб в каталозі завжди був максимальний вибір і тільки натуральні продукти. Крім того, тут є групи товарів для вашого способу життя: 
 • без глютену;
 • без цукру;
 • без лактози;
 • для вегетаріанців. 

Мережа магазинів еко-продуктів популяризує здоровий спосіб життя, правильне харчування та свідоме відношення до довкілля. Тому довірте турботу про те, що ви їжте, професіоналам!