Епіляція в салоні чи вдома?

Найзручнішим і ефективним методом видалення волосків на тілі в місті Львів є епіляція. Ця процедура в салоні часто коштує дорого, тому багато хто йде на позбавлення від непотрібної рослинності в домашніх умовах. Однак чи безпечна така економія і де все-таки краще видаляти волосся, давайте розберемося разом.

В салоні зручно, швидко, але не дешево

Головна гідність салонної епіляції – виконання процедури кваліфікованим майстром. Тільки фахівець зможе вибрати найбільш ефективний для конкретного клієнта метод, обов’язково продезінфікує пристосування і шкіру, акуратно пройдеться по всіх зонах, в яких потрібно позбутися від зайвих волосків.
Ще один аргумент на користь салону – використання професійного обладнання. Так, в салонах лазерної епіляції у Львові видалення волосся виконується діодним лазером. Застосування такого апарату має масу переваг, серед яких:

  • Безболісність. Прилад має охолоджуючу насадку, під час проходження по волосистим зонам відчувається тільки поколювання;
  • Довготривалий результат. За умови проходження курсу і підтримуючих процедур, а також дотримання рекомендацій по постпроцедурному догляду результат тримається до 5-10 років;
  • Висока ефективність. Лазер надовго видаляє близько 90% рослинності.

Однак варто мати на увазі, що для різних типів рослинності підходить різне устаткування.

Домашня епіляція дешево

При дотриманні техніки і наявності досвіду ви зможете прибрати волоски так само якісно, ​​якби це зробив майстер в салоні. Однак варто пам’ятати, що у кожного виду епіляції є свої особливості:

  • Видалити волосся вдома за допомогою цукрової пасти (метод шугарингу) дуже просто. Паста гіпоалергенна, роздратування можна уникнути. Це найпростіший, безболісний і швидкий спосіб епіляції, з яким може впоратися кожен. Важливо пам’ятати про направлення нанесення пасти і часу її утримання на шкірі.
  • Епіляція воском допомагає швидко і надовго позбутися від небажаних волосків на тілі. Провести її вдома нескладно, але є ризик отримати точкове роздратування і обпекти шкіру.
  • Видалення волосся побутовим електроепілятором ефективно, але досить болісно. Шкіра, як і в попередніх випадках, залишається гладкою максимум 3-4 тижні.
  • Епіляція лазером в домашніх умовах останнім часом тільки набирає популярність через універсальність і безболісність. Прибрати волоски лазером вдома якісно досить складно, процедура триває довго. Крім того, побутові лазери менш потужні в порівнянні з професійними і мають обмежений набір режимів.

У салонної і домашньої епіляції є свої плюси і мінуси. Якщо вам важливі безпечність, стерильність, комфортні умови, то краще записатися на процедуру до косметолога, якщо важливіше економія – можна спробувати прибрати волоски самостійно за допомогою пасти для шугарингу, воску, домашнього мініепілятора або лазерного пістолета.

Проконсультуватися та записатися на процедуру:
https://tk-laser.com.ua/ua/lvov/lazernaya-epilyatsiya/