Фільтр зворотного осмосу: як вибрати правильно

Фільтр зворотного осмосу: як вибрати правильно
Фільтр зворотного осмосу: як вибрати правильно

Наше життя важко уявити без води. Але дуже важливо, яку воду ми вживаємо. Від цього залежить наше самопочуття і здоров`я.

Та, на жаль, вода, яка тече з-під крана, може мати неприємний колір, специфічний запах. Може бути і підвищений вміст солей, нітратів. Тому така вода потребує очищення. У побуті для цього використовують спеціальні фільтри.

Кому потрібні фільтри зворотного осмосу

Особливою популярністю серед споживачів користуються фільтри зворотного осмосу . Вони забезпечують високий рівень очистки води та є безпечними для здоров’я людини. Як показує досвід, процедура дозволяє очистити від 94% до 99% органічних часток, а також хвороботворних бактерій та вірусів. Інші види фільтрів не впораються з таким завданням краще.

На ринку представлено великий вибір фільтрів зворотного осмосу різних виробників та різних цінових категорій. Так, можна купити моделі, які монтуються під раковину. Непоганий варіант, коли систему встановлюють на стільницю. І перший, і другий варіант забезпечує нормальний рівень очищення. До слова, такі системи просто незамінні, якщо  вас кухня має невелику площу. Також це вдале рішення, якщо вода має багато різних домішок.

Після придбання фільтра ви отримаєте чисту воду, яка збагачена мінералами. Її можна давати навіть дітям, адже вона буде очищена навіть від найменших забруднень. Крім того, після очищення фільтром зворотного осмосу воду не потрібно кип`ятити, її можна одразу можна вживати.

Що варто врахувати перед покупкою

Якщо ви тільки плануєте придбати систему зворотного осмосу, прислухайтеся до порад фахівців. Саме вони допоможуть вибрати фільтр, який буде задовольняти потреби вашої родини.

  • Обирайте моделі з багатьма ступенями очистки

У порівнянні із звичайними фільтрами, системи зворотного осмосу дорожчі. Але результат цього вартує. Віддайте перевагу системам, які мають як мінімум 5 ступенів очищення. Це дозволить видаляти ще більше шкідливих домішок та бактерій. Крім того, сьогодні можна придбати фільтри зворотного осмосу з мінералізаторами. Вони додають воді корисні мінерали.

  • Визначте рівень забруднення води

Це дуже важливо, адже від цього залежить, який фільтр обрати. В іншому випадку фільтр може не видаляти забруднення, які є у воді. Можна купити тестер для води і в домашніх умовах провести нескладний тест, який і визначить рівень забруднення. 

  • З`ясуйте наскільки продуктивна система

Як показує досвід, системи зворотного осмосу очищують від 8 до 11 літрів води за годину. Якщо ви хочете отримувати більшу кількість води за менший проміжок часу, віддайте перевагу іншим системам фільтрації.

  • Спробуйте, наскільки складно  замінити картридж

Як правило, раз в  3-4 місяці  обов`язково потрібно замінювати картриджі. Як мінімум раз в два роки потрібно замінювати мембрану. А мінералізатор – раз в півроку. Тому якщо ви обрали фільтр зворотного осмосу, зверніть увагу yf складність заміни картриджів та переконайтеся, чи ви зможете це зробити самостійно.

  • Ознайомтеся з відгуками клієнтів про моделі, яка вам сподобалися

Не полінуйтеся, дізнайтеся на форумах, спеціалізованих сайтах чи в соцмережах відгуки користувачів про системи, які вас зацікавили. Зваживши всі «за і «проти», вам буде простіше прийняти рішення про покупку.

 

Де вигідно купити якісний фільтр

Інтернет-магазин «FILTER.UA» пропонує великий вибір фільтрів зворотного осмосу не лише українських, а польських, німецьких, корейських виробників. А якщо у вас є додаткові питання, спеціалісти компанії готові відповісти чи допомогти підібрати потрібну модель.

Зробіть життя комфортнішим разом з фільтрами зворотного осмосу!