ІКЕА-2019: 8 класних знахідок для маленької квартири

Нові базові кольори, незвичайні аксесуари, мобільне зберігання та інші новинки з каталогу бренду.

Цю добірку присвятили компактним, багатофункціональним і просто красивим предметів – в допомогу всім, кому потрібно облаштувати маленьку квартиру комфортною і стильною.

1. Пуф САНДАРЕД

Компактний пуф стане в нагоді і в передпокої, і у вітальні, і на балконі. Груба в’язка додасть в приміщення порцію затишку і тепла, а наявність чохла (можна прати в машинці) не дозволить предмету перетворитися в мішок.

2. Кавовий столик Гладій

У кавового столика зі знімним підносом з’явився ще один відтінок – ніжно-блакитний. Судячи з того, як часто це колірне рішення зустрічається на сторінках каталогу, ніжно-блакитний обіцяє стати новим нейтральним відтінком і прекрасною альтернативою сірому.

3. Декоративні кулі ДАГДРЕМ

Просто три блискучих кулі, щоб прикрашати що завгодно: полиці, столики, комоди або підвіконня. Для стійкості всередині куль передбачені м’які ніжки. 

4. Тумба БЕРКСНЕС

Компактна тумбочка біля ліжка – ідеальний варіант для маленької спальні. 

 

5. Підноси для дрібниць САКСБОРГА

Новий лайфхак від ІКЕА для підтримки порядку в спальні і ванній кімнаті. У підносах з кори коркового дерева є кілька відсіків, різних за величиною: помістяться будь-які дрібні предмети і точно нічого не загубиться.

6. Мобільний стелаж Брор

ІКЕА пропонує використовувати мобільний стелаж в першу чергу в гаражі і технічних приміщеннях – там, де потрібно зберігати щось важке і періодично перетягувати це з місця на місце.

Однак шанувальники бренду переконані – «візок» стане в нагоді і на кухні, і в організації міні-майстерні, що напевно полегшить побут творчим людям, які працюють вдома.

7. Ваза ГРАДВІС

З квітами або без квітів? Дизайнер Інма Бермудез, що придумала дизайн цієї вази, переконана – в обох випадках буде красиво. А якщо все-таки без квітів, вазу краще продублювати або поєднувати з іншими предметами колекції.

8. Крісло ФЕЛБЕРГЕТ

Стильний дизайн, природне забарвлення, регульована висота і компактні розміри – це крісло одним своїм виглядом мотивує облаштувати вдома міні-офіс і навіть іноді брати роботу додому. А наскільки воно зручне, дізнаємося, якщо новинка з’явиться в магазинах.