Іонізатор на захисті вашої води: як обрати?

Для питної води важлива не тільки її чистота, але й збалансований склад. Від більшості небезпечних домішок воду позбавляє багатоетапне інтенсивне очищення. Проблема в тому, що цей процес може знищити її корисні властивості. Повернути їх здатний іонізатор.

З огляду на стан сучасних систем водопостачання, якісний фільтр необхідний в кожному будинку. І краще вибирати модель відомої фірми, наприклад Аквафільтр. Тоді ви будете впевнені  в ефективності пристрою, та завжди знайдете для нього деталі та аксесуари. Але хороший іонізатор води також важливий. Він швидко і успішно повертає воді всі її корисні властивості, навіть після глибокого очищення. Більш того, він ефективно знижує рівень кислотності вашої питної води, а також підвищує вміст лугу.

При цьому іонізатор води можна (і навіть потрібно) використовувати не тільки для обробки питної води, але й для тієї, що знадобиться вам для приготування їжі. Адже її якість є не менш важливою для вашого здоров’я.

Що потрібно знати про іонізатор

Під час обробки питної води іонізатором, молекули і атоми перетворюються на іони. Вода збагачується воднем, її окислювально-відновний потенціал змінюється в кращу сторону.

Використання в їжу іонізованої води є вкрай корисним, і в ідеалі повинно мати систематичний характер. Така вода приводить в норму кислотно-лужний баланс, і в цілому позитивно впливає на наше самопочуття. Придбання іонізатора води – важливий крок на шляху до здорового способу життя всієї сім’ї.

Як обрати іонізатор

Популярність цих пристроїв зумовила появу великої різноманітності моделей. Всі вони ефективні, але дещо відрізняються за принципом дії.

За типом конструкції розрізняють:

  • непроточні іонізатори – в них вода настоюється, вони компактні, прості, недорого коштують;
  • проточні – це моментальна іонізація, причому в деяких моделях є можливість обрати рівень лугу, такі іонізатори коштують дорожче, але працюють швидше і є більш функціональними.

Також багато моделей відрізняються наявністю (або відсутністю) блоку стабілізації. Він є особливо необхідним при використанні води з високим вмістом солей. Якщо ви користуєтеся водою зі свердловин або колодязів, вам також варто обрати модель з вбудованим стабілізаційним блоком. В інших випадках його відсутність ніяк не позначиться на якості іонізованої води.

Якщо ви купуєте непроточний іонізатор, зверніть увагу на його місткість. Чим вона більша – тим довше вам доведеться чекати, але тим більший запас чистої води ви отримаєте.