Як побороти весняний авітаміноз: підтримають пробіотики Вівокапс

Наш організм — складна система, в якій все взаємозв’язано. Без достатньої кількості вітамінів і мікроелементів неможливо мати міцне здоров’я і стійкий імунітет. Де ж знайти джерело необхідних речовин ранньої весни, коли відсутня сезонна зелень, а фрукти і овочі зберігають мінімум користі? На допомогу прийдуть мультивітамінні комплекси, які будуть максимально ефективні при одночасному прийомі пробіотиків.

Пробіотики – це корисні для мікрофлори кишечника бактерії, які позитивно впливають на стан людського організму.

Чому так важливо вживати пробіотичний комплекс, і що він собою представляє? Живі бактерії, необхідні для травлення, найчастіше вживають разом з кисломолочними продуктами. Якщо ж організму потрібна потужна підтримка, її зроблять живі корисні бактерії, які випускаються у формі капсул. Вони не вимагають закваски і зберігають свою життєздатність при контакті з шлунковим соком.

Найбільш ефективними справедливо вважаються пробіотики VIVO — вони чинять багатосторонню позитивну дію на організм:

  • Допомагають нейтралізувати токсини і хвороботворну мікрофлору. При витісненні шкідливих бактерій покращується засвоєння мікроелементів і вітамінів з їжі.

  • Беруть участь у виробленні фолієвої кислоти і вітаміну В12. В результаті відновлюється жировий обмін, очищаються посудини, збільшується здатність протистояти інфекціям.

  • Відновлюють моторику кишечника і запускають процеси очищення, допомагають впоратися з діареєю і замками в максимально короткий термін.

Пробіотики відносяться до новітніх засобів відновлення здоров’я в період міжсезоння і при зміні клімату. Полівітамінів і БАДів, які часто приймають при авітамінозі, недостатньо, якщо кишечник працює погано, порушений режим харчування, а зміна погоди провокує часту застуду. Корисні бактерії у високій концентрації усувають такі негативні наслідки і створюють комфортне середовище для засвоєння вітамінів з їжі і аптечних препаратів.

Що краще: закваски або пробіотики

Про користь натуральних йогуртів сьогодні відомо практично кожному. Кисломолочні продукти на заквасках мають бути в щоденному меню, вони попереджають дисбактеріоз і підтримують правильний метаболізм. Пробіотики Вівокапс відрізняються від заквасок високим вмістом живих бактерій і роблять більше виражений ефект. Ранньою весною і при авітамінозі їх можна приймати курсами разом з вітамінами, що гарантує поліпшення здоров’я і самопочуття.