Кабачок – дієтичний продукт, натуральний косметолог!

Кабачок - дієтичний продукт, натуральний косметолог !
Кабачок - дієтичний продукт, натуральний косметолог !

Його властивості просто вражають. Кабачки не тільки смачні, але і дуже корисні для здоров`я.

Джерело корисних мікроелементів

Кабачок – справжнє джерело дуже важливих для організму мікроелементів. Калій, кальцій, залізо, магній – ось що дарує кабачок. А вони, як відомо, такі необхідні і серцю, і мозку, і м`язам, і печінці.

Регулятор і очищувач

У кабачку, як відомо, містяться пектини. Завдяки ним кабачок “працює” над нормалізацією водно-сольового обміну в організмі, виводить радіонукліди, очищає кров і нормалізує рівень холестерину. Крім того, саме завдяки пектину відбувається благотворний комплексний вплив на весь обмін речовин.

Дієтичний продукт

Кабачок відмінно засвоюється і служить прекрасним дієтичним продуктом. І що цікаво, він ідеально підходить для різних дієт. Наприклад, відварені кабачки, а також пюре і пудинги, зроблені з цих овочів, активно використовуються при щадних дієтах у хворих, що мають проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Хімічний склад кабачка робить цей овоч корисним продуктом для діабетиків, для яких в харчуванні дуже важливе обмеження вуглеводів і жирів. Також низьку калорійність в кабачках дуже цінують люди, страждаючі надмірною вагою.

Дієтичні властивості роблять кабачок одним з поширених продуктів, який використовується для приготування дитячого харчування.

Може кабачок похвалитися і хорошими гіпоалергенними властивостями. Не рекомендується захоплюватися кабачками хіба що при захворюваннях нирок, які пов`язані з порушенням виведення калію.

У кабачках містяться речовини, які є відмінними природними антиосксидантами. Це означає, що кабачок активно піклується про еластичність сполучної тканини людини, зменшує ризик виникнення онкологічних захворювань, знижує інтенсивність появи пігментів старіння.

Натуральний косметолог

Кабачок дбає про красу і здоров’я шкіри та волосся. Кабачок одночасно оберігає шкіру від передчасного старіння, покращує мікроциркуляцію кровоносних судин шкіри, створює чудовий захист від ультрафіолетових променів.

Таким чином, кабачок – це не просто овоч, а овоч, що уміє піклуватися про здоров`я ! 😉

Кабачок - дієтичний продукт, натуральний косметолог !
Кабачок – дієтичний продукт, натуральний косметолог !