Кілька аргументів на користь навчання в Англії

Кілька аргументів на користь навчання в Англії

До останнього дзвоника кілька місяців, а ти досі не знаєш,  у який виш подати документи? Обирай навчання Англії з компанією Бізнес-Лінк, і ти не пошкодуєш про свій вибір.  Кілька десятків років тому це звучало як щось нереальне. Сьогодні все змінилося, і переваги навчання за кордоном можуть відчути усі студенти. З дипломом Кембриджського університету ти точно знайдеш гідну  роботу і за кордоном, і в Україні. Адже – якісна європейська освіта – чудова інвестиція у майбутнє.

Чому варто обирати навчання в Англії

В Україні студенти звикли до навчання у форматі лекції-семінари-сесія, в  Англії трохи по – іншому. Наприклад, у Кембриджі на практичній з професором може зустрітися лише троє чи четверо студентів. Тому варіант «може, нині мене пронесе» – не пройде. Багато студентів, які навчаються в Англії, стверджують: між викладачами і студентами зовсім інші відносини. А нестандартні лекції чи семінари – звична практика.

Кілька аргументів на користь навчання в Англії

Навчання в Англії: новий спосіб життя

Відпустка за кордоном  і навчання та проживання в іншій країні – це зовсім інші речі. Так, ставши студентом вишу в Англії, ти стаєш незалежним. Тепер тобі доведеться розраховувати лише на себе, вчитися розподіляти фінанси, дбати про побут. А від того, як ти пройдеш тест на самостійність, значною мірою буде залежати твоє життя. Інший спосіб життя допоможе тобі переоцінити багато речей. Зокрема:

  • Ти зможеш критично оцінити себе, свої можливості, визначити свої слабкі і сильні сторони.
  • Ти навчишся цінувати родинні стосунки. На відстані ти подивишся зовсім по іншому навіть на суперечки з батьками. Тепер ти зможеш по-справжньому оцінити їх любов і турботу. А кожен приїзд у батьківський дім буде справжнім святом!
  • Ти знайдеш нових друзів і переконаєшся, хто зі шкільних друзів витримає випробування розлукою.
  • Ти по іншому подивишся на свою країну, своє місто, традиції,звичаї, культуру.
Кілька аргументів на користь навчання в Англії

Скільки коштує навчання в Англії

Сьогодні є багато програм, грантів від різних фондів, які покривають вартість навчання і навіть дають стипендії студентам. Цікався, шукай, дізнавайся і не прогав свій шанс!

Навчання за кордоном – це активне студентське життя (участь у різних наукових конференціях, семінарах, волонтерських акціях, можливість реалізовувати власні проекти), цікаві знайомства, незабутні подорожі.

Європейський диплом – козирна карта, яка відкриває перед тобою багато можливостей. Ти можеш знайти роботу за кордоном або повернутися в Україну. Безцінний досвід і багаж знань допоможуть тобі відкрити власний стартап.   Кандидатам з європейською освітою міжнародні компанії в Україні пропонують вищий дохід.

Скільки коштує навчання в Англії

Друга сторона медалі навчання в Англії

В житті бувають різні обставини і ситуації. А труднощі можуть виникнути навіть в успішного і впевненого в собі студента. Мовний бар’єр, рідні і друзі далеко, нестача коштів,  великі об’єми матеріалу для вивчення та багато інших. Буде багато ситуацій, коли просто захочеться покинути все. Тут головне – не опускати руки після невдачі.

Бажаємо тобі зробити вдалий вибір і ніколи про нього не шкодувати. Вір в себе, шукай нові можливості і використовуй їх. Пам’ятай: хто шукає, той знаходить!