Ключ до сімейного щастя !

Ключ до сімейного щастя !
Ключ до сімейного щастя !

Як важливо в житті віднайти свою половинку, свою частинку і смисл життя! Всі ми дівчата змалечку мрійниці. Всі чекаємо Того кохання, романтики, квітів, зоряного неба… А коли знаходимо – літаємо у хмарах від щастя. Дівчина, котра виходить заміж за коханого, стає найщасливішою людиною на землі. Але не завжди в житті все так гладко і всі це чудово розуміють. Так само і в подружньому житті  – є години великого щастя, а є хвилини, які навіть не хочеться згадувати. У чому причина? Тут все дуже просто: тиск збоку суспільства, нестача грошей та нездійснені мрії. Так, здавалося б, сім’я має бути пристановищем, тобто сім’я повинна втішити, однак так є не завжди. Коли на роботі погано, тоді на зло і вдома не ладиться. Ось тоді і починаються образи,  непорозуміння  та депресії. Потрібно вчитися проносити любов крізь роки, хоч це непросто. Знаходити в коханій людині порятунок і потіху. Забувати про всі проблеми вдома і намагатись прийняти допомогу від близької вам людини. Якщо ви себе поважаєте, то ви повинні цінувати свій вибір, адже ви не просто так закохались в ту чи іншу людину, вона послана вам Небесами. Тепер залишається прожити це життя гідно і зробити цю людину щасливою.

Повноцінна і щаслива сім’я тоді, коли з’являється  малятко. Так багато молодих пар спочатку хочуть пожити для себе, але з часом все проходить, стосунки стають банальністю, привичкою і дуже часто закінчуються розривом.  Тому що не має чогось, що об’єднало б сім’ю. Справжні чоловіки цінують жінку, яка народжує їм наслідника чи улюблену донечку. Коли вас стає троє – це новий етап в сім’ї. Він є дуже радісним, якщо дитина бажана. Але разом із тим – це також важкий період для ваших стосунків. Чоловікові важко привикнути до нового стану дружини. Жінка хоче постійної уваги від чоловіка. Страх відповідальності, зміна – насторожує обох. Однак, ми розуміємо що попереду світле майбутнє і нове життя відродить ту істинну любов, яка розцвітає із народженням дитини.

Важливою персоною у відносинах є жінка. Саме від неї залежить емоційна обстановка у сім’ї. Вона має так покерувати, так спланувати, щоб всім було добре, притому чоловік має думати, що він голова в родині. Це дуже клопітка праця, вимагає великого терпіння та інколи хочеться кинути все і піти. Але ні – за своє щастя потрібно боротись, шукати ключики до серця чоловіка, допомагати йому розслаблятись вдома, навчити відпочивати і гратись з дітьми, показувати свою любов. Хоч і не завжди все так якби нам хотілось, пам’ятаймо, що є ті моменти, ті хвилини, ті слова заради яких варто продовжувати жити разом!

І ще про кохання! Це найголовніше у житті, тому так хочеться дійсно знайти те своє одне і єдине! Бо там де є кохання, там є розуміння, повага, терпіння і любов. Ніколи люди, котрі кохають не розлучаться, вони знайдуть спосіб зберегти один одного.  Як би ви не змінились із роками , кохання буде об’єднувати вас, заставляти пробачити один одного і жити далі.

Дівчата, не ведіться на гроші, славу, кар’єру, а шукайте лише кохання. Воно зробить вас дійсно щасливими, бо там де є кохання – там є життя! 😉

Автор: Оксана Пуківська

Ключ до сімейного щастя !
Ключ до сімейного щастя !